Понеділок, 25 квітня 2016 12:05

«Люди, мовчки встаньмо на хвилинку…»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі.

26 квітня минає рівно тридцять років з дня найбільшої ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Наслідки цієї екологічної біди відчула на собі не лише Україна, а й увесь світ.

Київщина чи не найбільше потерпіла від жахливих наслідків глобальної техногенної катастрофи. Сотні населених пунктів назавжди залишилися за колючим дротом – у зоні відчуження та безумовного відселення. Тисячі сімей змушені були покинути рідні домівки, не з власної волі залишити малу батьківщину.

Нині рани Чорнобиля ще не загоїлися. Вони нагадують про себе станом здоров’я ліквідаторів, численними соціальними проблемами, екологічними наслідками для древньої Поліської землі.

До 30-ї річниці аварії на ЧАЕС у читальній залі коледжу оформлена книжкова виставка «Люди, зупиніться на хвилинку…», на якій представлені матеріали про аварію та її наслідки; про пожежників, які першими прийняли найжорстокіший удар на 4-му енергоблоці; спогади переселених до Бородянського району людей; поради для тих, хто живе в зоні радіонуклідного забруднення.

Скільки б не минуло років, Чорнобильська трагедія буде нагадувати про себе. Пам’ятаймо про це і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин.

Бондаренко М.- провідний бібліотекар

Читати 1215 разів Останнє редагування Понеділок, 25 квітня 2016 12:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru