Четвер, 24 березня 2016 07:32

Літературно-музичний вечір «Жінка з легенди»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Змири гординю, приклони коліна,

Торкнись душею їхньої строки,

Чурай Маруся, Леся, горда Ліна –

Богині слова і святі жінки

 

 

22 березня 2016 року у бібліотеці коледжу було організовано та проведено літературно-музичний вечір «Жінка з легенди» до дня народження Ліни Костенко та Дня поезії. .

На початку заходу провідний бібліотекар Бондаренко М.М. та бібліотекар Матвійчук Л.Г. наголосили, що поезія, грає в житті кожної людини велику роль і займає почесне місце серед кращих винаходів людства. «Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття?»

Захід проводився з метою прищеплення студентській молоді любові до прекрасного, бо тільки через декламування поезії можна висловити свою власну думку і передати стан душі.

У заході взяли участь студенти відділення «Аграрний бізнес» Василенко Вікторія, Демкович  Людмила, Гончаренко Оксана, Цах Ольга, Павленко Владислав, Глущенко Валерій.

Прослухали лише невеличку частку віршів Ліни Костенко, торкнулися лише частини її поезії, та навіть на підставі цього  ми можемо дійти висновку, що Ліна Костенко – значуща особистість в сучасній історії України. Її творчість має величезний вплив на українську націю сьогодні. Нам потрібно робити все, щоб її твори популяризувалися в Україні, доходили до кожного українця, тому що вони несуть в собі дух української нації. А отже, можна впевнено казати, що Ліна Костенко – це сучасний символ української нації, здатний об’єднати всю Україну на засадах національної свідомості, гордості за свою Батьківщину. Захід пройшов у теплій атмосфері і дружньому колі однодумців. Долучайтеся всі, хто любить поезію, бо вона торкає струни нашого серця.

Презентацію літературно -музичної композиції підготувала бібліотекар Моос Н.П.

Читати 1463 разів Останнє редагування Четвер, 24 березня 2016 07:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru