П'ятниця, 15 листопада 2019 12:23

Міжнародний день толерантності

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості. Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів. Заклик толерантності – твори добро! Кожен з нас повинен вірити і творити добро, зробити те, що інші вважають неможливим, подати гідний приклад оточуючим, зробити щось таке, що принесе користь. Хочеться порадити студентам коледжу, що для досягнення успіху у власному житті, уникнення різного роду конфліктів, кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:

• бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й не гірші, а просто різні;

• навчитися сприймати людей такими, якими вони є;

• поважати людину як особистість та цінувати її думки, почуття;

• зберігати «власне обличчя»;

• знайти себе;

• за будь-яких обставин залишатися собою.

Отож, будьте толерантними! Спілкуйтеся культурно з оточуючими, допомагайте рідним та чужим людям, підтримуйте людей і в горі і в радості, поважайте, шануйте і передавайте з покоління в покоління звичаї , традиції і навички нашого народу! Пам’ятай одне! Якщо ви почнете з себе і весь ваш життєвий шлях наповниться посмішкою , яскравим сонцем над головою , щирими враженнями, хорошими відгуками від оточуючих, то і життя не пройде марно, ви з гідністю зможете себе називати Людиною!

То ж запрошуємо завітати до читального залу бібліотеки на виставку присвячену Міжнародному дню толерантності.

Читати 88 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 листопада 2019 12:31

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru