Четвер, 26 квітня 2018 09:38

Порожня зона, край мовчання…

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

26 квітня 1986 року біда відгукнулася болем у серцях мільйонів людей. Наша країна відчула на собі таку грізну силу, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Немає, мабуть, в Україні такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідував наслідки аварії, комусь – рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші допомагали і морально, і матеріально. Ця трагедія ввійде в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Надто дорого заплатили і ще заплатимо за Чорнобиль.


«Порожня зона, край мовчання…» - під такою назвою в бібліотеці оформлена тематична виставка до дня Чорнобильської трагедії. З портретів на нас дивляться молоді хлопці-пожежники, які першими ринулись до палаючого реактора, щоб захистити нас із вами і виконати присягу. Тут ви знайдете поради, як захистити себе від радіації, або, принаймі, зменшити її вплив на організм людини.

Пам’ятаймо уроки Чорнобиля. Трагедії могло б і не бути, якби не було в нашому суспільстві байдужості і безвідповідальності.


Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Читати 637 разів Останнє редагування Четвер, 26 квітня 2018 07:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru