Понеділок, 26 березня 2018 13:04

МИСТЕЦТВО УКРАЇНСЬКОЇ ПИСАНКИ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Великдень – особливе свято, коли пробуджується природа, відроджується життя після затяжного зимового сну. Свято, яке з дитинства приходить до кожного у дім з неповторним запахом свіжоспечених пасок та ванілі, з різнобарв’ям писанок, в кожній із яких таїться власний маленький світ, що несе у душі добро, чистоту, духовне відродження. Ще в давнину мудрі люди казали, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки. А пишуться вони не руками, а душею. В цьому можна було переконатися, завітавши на майстер-класи з писанкарства до бібліотеки коледжу справжніх чарівниць-бібліотекарів Моос Н.П. та Матвійчук Л.Г.   які традиційно відбувають у коледжі  напередодні пасхальних свят.

 

26 березня відвідувачами стали учні 3-Б класу Тетерівської ЗОШ 1-ІІ ступенів ім.. Ніни Сосніної,    викладачі коледжу, їхні діти.

Ніна Петрівна та Лілія Геннадіївна щедро ділилися з учасниками цікавими фактами про писанкарство, залюбки відкривали секрети необхідні для правильного створення оберегу-писанки, їхню історію, кольори та орнаменти, традиції й особливості розпису.

Учасники майстер-класів отримали неймовірне задоволення, дізналися багато корисної інформації, навчилися створювати справжні шедеври-обереги та змогли доторкнутися до сакральних традицій наших предків.

 

Костромська А.М. –зав. бібліотекою

,

Читати 532 разів Останнє редагування Понеділок, 26 березня 2018 13:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru