Виталий

Виталий

Викладачі ВП НУБіП "Немішаївський агротехнічний коледж" циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Грицак В.О., Ніколаєнко А.І. здійснили профорієнтаційний виїзд в школи м. Ірпеня (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) та м. Буча (НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №4).

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися – віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу.

З цією метою 9 листопада 2018 року викладачі Грама А.В., Разкевич І.О. та працівник бібліотеки Костюченко В.Г. провели профорієнтаційну роботу у Немішаївському НВК «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та

інформаційних технологій

 

07.11. 2018 р.викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу: Ведмідь І.В., Латушко Ю.В.,Скуратівська С.П. і Щерба А. провели профорієнтаційну роботу в Малинському р-ні у Липівській НВО ЗОШ І-ІІІ ст., Королівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Новокорогодській ЗОШ І-ІІ ст.

Латушко Ю.В.

 

08.11. 2018 р. викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу: Ведмідь І.В., Латушко Ю.В., Піщанський В.П., Ніконова Н.Ю. і Африканова А.Г. здійснили виїзди у Малинський р-н з метою проведення профорієнтаційної роботи та відвідали Владівський НВК Дошкільний - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст., Скуратівську ЗОШ І-ІІ ст. і Ксаверівський НВК школа-сад І-ІІ ст.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними і несхожими на інших. 
Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни у нашому суспільному житті. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  ви звеличуєте наш  край та рідний коледж, примножуєте наші успіхи і перспективи.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

З повагою 
Директор ВП НУБіП України
«Немішаївський агротехнічний коледж»     В.І.Альохін

Виникла нагальна потреба по приведенню земельних угідь коледжу до відповідного стану. Лісосмуги, що розділяють поля, значно збільшились за своїми площами за рахунок самосію та некерованого розростання. Зайву деревину і кущі необхідно було прибрати.

Для формування в учнів професійного самовизначення потрібна спільна робота школи, сім’ї, коледжу, університету. Так, за сприянням батьківського комітету та дирекції Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 08 листопада відбулась зустріч викладачів Немішаївського агротехнічного коледжу Криворучко Я.С., Білан Ю.Б., Кузнецової С.В., Шевчук О.Є., Голуб Р.А. і студента Денисенко Р.  із старшокласниками школи.

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем української писемності та мови!
Мова – є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу. 
Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до гідності людини. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

8 листопада 2018 року викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Африкановою А.Г. та Висогурською Т.І. було відвідано з профорієнтаційною метою Ірпінську ЗОШ №5 сел. Ворзель. Учні випускних класів з цікавістю ознайомились з інформацією про Немішаївський агротехнічний коледж та спеціальності, які можна отримати в коледжі. Викладачі коледжу запросили учнів на день відкритих дверей 24 листопада.

Дякуємо вчителям школи за гостинний прийом, теплі слова на адресу коледжу!

Жити — значить працювати.

Праця є життя людини.

Вольтер

Цей принцип про працю є основним для колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Надзвичайно насиченим і продуктивним був цей тиждень для всіх співробітників коледжу. І хоча наші студенти перебували на дистанційно-самостійному навчанні, вся  адміністрація та викладачі не сиділи склавши руки, а навпаки - займалися  вирішенням надзвичайно важливих питань.

Сторінка 1 з 97
zoofirma.ru