Виталий

Виталий

18 січня 2019 року делегація ВП НУБіП України на чолі з директором В.І.Альохіним у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Мельника О.В. та завлабораторією рослинництва Беренди Н.Є. взяли участь у виїзному науково-методичному семінарі розширеного засідання ректорату НУБіП України, що проходив у «Інституті здоров’я рослин», м. Черкаси.

16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року.

Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Бої тривали так довго, оскільки контроль над аеродромом Донецького міжнародного аеропорту мав стратегічне значення.

Бої за Донецький аеропорт почались 26 травня 2014 року, коли проросійські сепаратисти та чеченські бойовики захопили будівлі аеропорту тоді ще мирного Донецька. Цього ж дня українські силовики завдали удар по позиціях терористів та встановили контроль над Донецьким летовищем.

Пізніше була повна дестабілізація міста Донецьк, початок окупації та нескінченні спроби ворога відібрати контроль над аеропортом, але наші воїни не здавали позицій і, навіть під шквальним вогнем, тримали оборону.

За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

«Вшануємо героїв: вони витримали – не витримав бетон!

Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за Україну!

Кищук О.І.

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

ЗАПРОШУЄ

на постійну роботу:

культорганізаторів

слюсарів-сантехніків

столярів

електрозварювальників

трактористів

слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування

водії категорії "В", "С"

Повний соціальний пакет, стабільна заробітна плата


Адреса: 07854, Київська обл., Бородянський р-н,

смт Немішаєве, вул. Технікумівська, 4

(04577)41-2-62 Відділ кадрів

14 січня на прекрасне свято Василя, коли дзвенять щедрівки - давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту господарства - до Немішаївського коледжу завітали поважні гості – представники Польського університету. Це були директор Європейського Інституту «Вижша школа господаркі в Бидгощі» доктор філософії з інформаційних технологій  професор Кашуба Світлана Володимирівна та директор Представництва «Вижша школа господаркі в Бидгощі» в Україні доктор філософії з економіки Докучаєв Олексій Анатолійович.

19 січня 2019 року о 13-00год

у храмі Покрови Пресвятої Богородиці

на території Немішаївського коледжу

з нагоди свята Хрещення Господнього – Водохреща

протоієрей Ярослав Чопань буде проводити

освячення води

Делегація  ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором В.І. Альохіним привітали  колектив НЕМІШАЇВСЬКОГО НВК «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ – ІІІ СТУПЕНІВ – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ» з 20-літнім ювілеєм. На свято до альма-матер  завітало чимало гостей.  Були квіти, приязні усмішки, зворушливі вітання, шквал емоцій, виступи та бурхливі оплески.

Директор нашого коледжу В.І.Альохін звернувся зі словами  щирих вітань до директора, педагогічного і учнівського колективів  школи,  побажавши вдалих починань та високих досягнень, плідної роботи, блискучих перспектив, радості, творчого натхнення, здоров’я і довголіття та висловив сподівання на  подальшу активну і тісну співпрацю з нашим навчальним закладом.

11 січня відзначається Міжнародний день "дякую" – свято, що було започатковане за ініціативи миротворчих спільнот.

Пам'ятайте, що слова подяки володіють чарівними властивостями - люди за їх допомоги дарують радість один одному, висловлюють увагу і передають позитивні емоції, тому не скупіться на добрі і теплі слова, подякуйте у цей день всім, кого ви любите і цінуєте.

Історія і традиції Міжнародного дня дякую Всесвітній день "дякую", який покликаний нагадати людям про цінність хороших манер, заснований за ініціативи ЮНЕСКО і ООН. Вперше вислів "дякую" зафіксовано у словнику-розмовнику, виданому в Парижі в 1586. У цей день люди говорять один одному теплі слова і обмінюються листівками, висловлюючи свою ввічливість і подяку.

Магічні властивості слова "дякую"

Саме світле і ввічливе свято покликане навчити нас не боятися і не соромитися дякувати оточуючим, світу і самим собі. Слова вдячності здатні покращити настрій, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями. Слово "дякую", як вважають психологи, володіє магічними властивостями, воно може заспокоїти і зігріти своєю теплотою. Слово "дякую" є своєрідним усним "погладжуванням". Вираз подяки, на думку фахівців, покращує здоров'я як адресату, так і тому, хто виражає свої почуття. Однак справжня вдячність, яка може принести користь, повинна йти тільки від чистого серця. Слова подяки, особливо "дякую", позитивно впливають на емоційний стан та розумову діяльність людини. Вираз "дякую" застосовувати в житті легко, він дуже простий і щирий і є провідником встановлення теплих доброзичливих відносин. Як писала відомий американський психолог Вірджинія Сатір,

людям для виживання потрібно чотири обійми на день,

для підтримки — вісім обіймів,

а для росту — дванадцять обіймів на день.

Не соромтеся подякувати мамі або дружині за приготований сніданок, випадкового перехожого – за те, що притримав перед вами двері, колегу – за надану послугу . Чим частіше ви будете дякувати, тим більш вільно і щиро буде звучати ваше «дякую».

Цікаві факти про слово "дякую"

-За своєю етимологією слово "дякую" несе в собі знак народження, символ удачі, зв'язок землі і неба, а також чоловічої і жіночої сутності.

-Говорячи "дякую", потрібно дивитися людині в очі.

- Не можна дякувати людям у стані роздратування – це нікому не принесе радість.

- Старовіри не використовують слово "спасибі", так як вважають, що слово виникло від словосполучення "спаси Бай". Бай " - це ім'я одного з язичницьких богів.

- З великих міст світу самим ввічливим вважається Нью-Йорк - "дякую" тут найчастіше вимовляють.

- Найменш ввічливим вважається Мумбаї в Індії.

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

запрошує  випускників усіх поколінь 18 травня 2019р на

«Зустріч випускників»

яка традиційно щороку проводиться в третю суботу травня

Вас чекають:

рідні стіни навчального закладу, де пройшли кращі роки юності,

ваші вірні друзі, товариші, одногрупники, викладачі, наставники,

цікава різноманітна культурна програма, смачне частування

З повагою

Організаційний комітет

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

запрошує  випускників усіх поколінь 18 травня 2019р на

«Зустріч випускників»

яка традиційно щороку проводиться в третю суботу травня

Вас чекають:

рідні стіни навчального закладу, де пройшли кращі роки юності,

ваші вірні друзі, товариші, одногрупники, викладачі, наставники,

цікава різноманітна культурна програма, смачне частування

З повагою

Організаційний комітет

Сторінка 1 з 109
zoofirma.ru