Шановні користувачі запрошуємо відвідати бібліотеку ВП НУБіП  України «Немішаївський агротехнічний коледж»

 

   

Переступайте наш поріг,

 Вам буде добре в цій оселі:

Гомер громово гряне в ріг, 

Заплаче мужньо Руставелі, 

 Тут Данте заведе Вас в рай,

 Шекспір відкриє високості.   

Наш Гоголь обезсмертить край

 І Пушкін Вас запросить в гості… 

Тож не минайте наш поріг, 

Беріть скарби нетлінні в руки: 

Нема прекрасніших доріг, 

 

Ніж в цей вселюдний храм науки.

                                                                   П.Гоц


 

 

Тел.: 045 77  41-1-55 (210)

Електронна адреса бібліотеки (e-mail)- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   

Як незгасний смолоскип, що освітлює шлях людині, йде книга життєвим шляхом. І завжди був цей смолоскип у руках бережливих, надійних, вірних – у руках бібліотекарів.   Відкрити все багатство знань, які надбало людство перед читачами, вміло збагатити духовний світ читача, спрямувати пошук до мети, сформувати читацькі інтереси студентів – ось завдання, які досить успішно вирішують бібліотекарі коледжу.

 

 

 

Історія бібліотеки розпочалася у 1912 році,  з моменту створення Мироцької сільськогосподарської школи.  Нині бібліотека коледжу – одна з найбільших бібліотек вищих навчальних закладів 1-П рівнів акредитації. Основними напрямками роботи бібліотеки є: підтримка навчального процесу і науково-дослідницької діяльності університету; своєчасне надання інформації усім категоріям користувачів шляхом запровадження інноваційних форм і методів роботи; впровадження нових комп’ютерних технологій; активізація виховної роботи серед студентської молоді. 

Площа, яку займає бібліотека, становить 566 м2. До послуг користувачів – абонемент, світлий, затишний читальний зал на 120 місць. 

Сучасний фонд бібліотеки багатогалузевий, складає 124000 примірників, із них:науковий - 32642, навчальний -56967,художній фонд -25127,періодичні видання -10199,цінні рідкісні видання – 252. Доповнює фонд бібліотеки електронна база підручників і навчальних посібників на нетрадиційних носіях.

Комп’ютеризація бібліотеки розпочалася  у 2006 році,  бібліотека забезпечена  сучасними ПК із програмним забезпеченням ІРБІС-32,  3- принтерами, ксероксом, сканером. Є зона покриття WI-FI.

Бібліотека  коледжу обслуговує 3010 користувачів за єдиним читацьким формуляром, всього користувачів абонементу і читальної зали -5896. Середнє число відвідувань за рік становить 195000 користувачів, книговидача 224087 прим. 

З метою набуття елементарних бібліотечно-бібліографічних  для першокурсників проводяться заняття «Уроки інформаційної культури», на яких студенти вчаться інформаційного пошуку в електронному каталозі й за допомогою традиційних каталогів та картотек, навичок роботи з книгою, методики написання рефератів, вчаться складати списки використаної літератури відповідно до нових стандартів.

 

Бібліотека, як основний культурно-інформаційний підрозділ коледжу дбає про прищеплення культурних, духовних, моральних та етичних цінностей студентської молоді. Співробітники бібліотеки проводять інформаційні  та культурно-масові заходи на допомогу навчальному й виховному процесам. Це  Дні інформації, коли користувачів ознайомлюють із новими надходженнями до фондів бібліотеки, а також тижні циклових комісій.  Культурно-масова робота бібліотеки коледжу включає різні форми та методи: літературні вечори, читацькі конференції, зустрічі з письменниками Київщини і т.д. 

105 роки  бібліотеці коледжу – для історії коротка мить! Але для бібліотеки – це славний шлях, адже за цей час її користувачами стали декілька поколінь людей, які не уявляють свого життя без неї!

Бібліотека – то духовна світлиця для педагогів і студентства, а книги стали їх повсякденними супутниками, з яких черпаються знання і мудрість, надбання цивілізації, науки, техніки і культури.

zoofirma.ru