Бібліотека

Бібліотека - установа, що збирає і зберігає твори друку та писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу.

Понеділок, 25 червня 2018 06:11

Реставрація наочних посібників

Автор

На цьому тижні бібліотекарем Моос Н. П. було завершено реставрацію наочних посібників для технологічного відділення. Старі, пошкоджені часом макети тварин почали нове життя.

Понеділок, 11 червня 2018 12:23

Майстер-клас для дітей

Автор

11 червня до бібліотеки коледжу завітала група школярів 3-4 класів Тетерівської загальноосвітньої школи з метою ознайомлення з роботою з глини. На майстер-класі з виготовлення іграшки – їжачка, який проводили бібліотекарі Моос Н. П. та Матвійчук Л. Г., діти навчилися азам роботи з цим чудовим природним матеріалом. Саме глина була і залишається найулюбленішим не тільки для малечі, а й для дорослих та  уводить в світ казкових мрій.

Бібліотекар Моос Н. П.

Середа, 06 червня 2018 07:10

Втілюємо в життя народні традиції

Автор

5 червня на запрошення коледжу, а саме Вергелеса О. П. , з ознайомлювальною  екскурсією завітала група школярів 3 класу Тетерівської школи. Дітлахи із зацікавленністю відвідали бібліотеку коледжу, де отримали майстер-клас ліплення з глини, який проводили бібліотекарі Матвійчук Л. Г. та Моос Н. П. Діти отримали велике задоволення від уроку-казки, на якому в доступній формі навчилися прийомам роботи з традиційним народним матеріалом –глиною.

Бібліотекар Моос Н. П.

Бібліотекарі Моос Н. П. і Матвійчук Л. Г. виготовили «веселі» сувеніри до святкування 120 річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України. Ці маленькі керамічні окарини є символом стародавнього мистецтва українців, викликають радість та позитивні емоції.

Бібліотекар Моос Н. П.

24 травня – День слов’янської писемності і культури. Цього ж дня вшановують пам’ять братів Кирила і Мефодія – просвітителів слов’ян, проповідників християнської віри.

863-го року у світі з’явилася нова абетка – слов’янська, створена Кирилом, людиною надзвичайно обдарованою. Варто також нагадати, що багатогранною діяльністю Кирило і Мефодій заклали грунт слов’янської писемності й літератури, мали великий вплив на духовне життя східних слов’ян у період Київської Русі, сприяли зародженню Їхньої літератури.

До Дня слов’янської писемності і культури в читальній залі бібліотеки оформлена книжкова виставка.

Писемність – це свято не одного травневого дня. Її найбільший сенс – у читанні. Чекаємо на вас у бібліотеці!

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

П'ятниця, 18 травня 2018 05:58

Пам’ятаймо, аби не повторилося

Автор

Щороку у третю неділю травня згідно Указу Президента України ми вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій. Цього року цей день випав на 20 травня. Чорним смерчем пронеслися сталінські часи по всій країні. Серед постраждалих найбільше українців, німців, євреїв, поляків… Не оминули ці репресії і наш край. Жертвами їх стали сотні жителів Бородянщини.

До Дня пам’яті жертв політичних репресій у бібліотеці оформлена тематична виставка «Пам’ятаймо, аби не повторилося».

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Діяльність бібліотек закладів вищої освіти у світлі модернізації вищої освіти — саме така тема стала центральною під час семінару, який зібрав бібліотечних фахівців  аграрних закладів вищої освіти 10-11 травня 2018 р. на базі наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету.

З 2015 року в нашій країні започатковано нову традицію відзначення 8 та 9 травня. Зміст її – рівне вшанування кожного, хто боровся з нацизмом. Для України Друга світова війна – національна трагедія. За Україну воювали дві тоталітарні системи, що однаково не рахувалися з ціною людського життя. Серед величезних втрат – найтяжчі були демографічні.

Четвер, 26 квітня 2018 09:38

Порожня зона, край мовчання…

Автор

26 квітня 1986 року біда відгукнулася болем у серцях мільйонів людей. Наша країна відчула на собі таку грізну силу, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Немає, мабуть, в Україні такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідував наслідки аварії, комусь – рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші допомагали і морально, і матеріально. Ця трагедія ввійде в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Надто дорого заплатили і ще заплатимо за Чорнобиль.


20  квітня 2018 року в читальному залі бібліотеки Немішаївського агротехнічного коледжу експонується тематична виставка  «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо люди".

Міжнародним свято було оголошено 22 квітня  1990 р. У той рік безліч обрізків матерії з написами і малюнками були пронесені по нашій планеті. З них склали прапор Землі площею 660 кв. м, який символізує єдність людей в турботі про майбутнє планети і закликає ставитися з повагою до оточуючого нас світу.

«Хто полюбить книгу,

той далеко піде у своєму розвитку.

Книга рятує душу від здерев’яніння.»

Т.Г. Шевченко


«Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості…»

Повість минулих літ


23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права. У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року.

Сторінка 1 з 6
zoofirma.ru