Бібліотека

Бібліотека - установа, що збирає і зберігає твори друку та писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу.

Непростими були стосунки між європейськими народами впродовж історії: війни змінювалися союзами, а мир та добросусідство – кровопролиттям та гнобленням переможених. Лише у ХХ ст., переживши дві світові війни, у Західній Європі перемагає усвідомлення необхідності зміцнення співробітництва. Прагнення європейських народів до єднання виявилося через створення спільних міжнародних організацій та установ. На сьогодні діє декілька впливових організацій, які відрізняються за своїми функціями, завданнями, колом  учасників, ступенем об’єднання. Серед таких організацій своїм впливом і авторитетом виділяється Європейський Союз.

Четвер, 26 жовтня 2017 14:01

Подяка

Автор

Колектив бібліотеки  Немішаївського агротехнічного коледжу висловлює щиру вдячність Шевченку Петру  Григоровичу, завідувачу  кафедри, кандидату  біологічних наук, доценту , старшому  науковому  співробітнику, автору книг за поповнення фонду бібліотеки корисними та цінними виданнями для наших студентів. Бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності.

Четвер, 19 жовтня 2017 12:21

Стежками рідного краю

Автор

Під такою назвою в бібліотеці коледжу оформлена виставка-подорож Київщиною.

Цього року найстаріша область України відзначила своє 85-річчя.

 

16 жовтня 2017 року — Всесвітній День здорового харчування. Була проведена бесіда із студентами відділення «Агробізнес» щодо цієї теми.

14 жовтня – День захисника України.  Це свято офіційно встановлено Указом Президента України № 806/2014.

До цього дня Україна йшла довгим і складним шляхом. Внаслідок реакції на збройну агресію Росії, анексію Криму та військові дії у Донецькій та Луганській областях в українському суспільстві підсилилися проєвропейські настрої, що вилилося у відмову від радянських символів і свят.

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Четвер, 28 вересня 2017 12:55

Хранителі духовних скарбів

Автор

Люди перестають мислити,

коли перестають читати

Д. Дідро

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, який проголошено згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року.

Четвер, 28 вересня 2017 11:30

І восени є жіночий день

Автор

Літературно-музичну композицію під такою назвою підготували і провели бібліотекарі Бондаренко М.Б., Моос Н.П. для студентами 1-го курсу.

Для багатьох жінок свято 30 вересня є не менш урочистим, ніж 8 Березня. Свято це Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

 

Понеділок, 25 вересня 2017 05:41

26 вересня – Європейський день мов

Автор

26 вересня – Європейський день мов

Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року.

 


Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи. Ще у ХУІІІ столітті вважалося дуже модним використовувати в мові іноземні слова. Стандартом для європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому Європейський день мов немов закликає до вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

До цієї дати в бібліотеці Немішаївського агротехнічного коледжу оформлена книжкова виставка.

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

П'ятниця, 22 вересня 2017 11:03

День партизанської слави

Автор

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року  в Україні відзначається  День партизанської слави. День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.


Вівторок, 11 квітня 2017 10:44

Дивосвіт української писанки

Автор

Свято світлого Христового Воскресіння, Великдень – головна подія року  для всіх християн. Це основа і вінець нашої віри, перша і найбільша істина, яку благовістували апостоли. Урочисто і радісно лунають у високості неба святкові дзвони, скликаючи дорослих і малих до Воскресної ранкової служби. У руках людей уквітчані кошики. А в них – і м’ясне, і хрін, і сир з маслом… Та найголовніші страви цього дня – паски і писанки.

 

Сторінка 1 з 4
zoofirma.ru