Вступ-2020!

30 червня 2020 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» стартувала вступна кампанія. Дружня коледжанська родина гостин...

Випуск-2020!

Навчання – невелика відстань в житті людини, але яка вона значуща. Незчулись студенти Немішаївського агротехнічного коледжу, як за плечима залишилися ...

Державні іспити успішно с...

Сучасна епідеміологічна ситуація змусила всіх підлаштуватися до реалій та опанувати особливий режим освітнього процесу – дистанційний. Через це держав...

Мітинг-реквієм до Дня ско...

Був літній день, червневий день погожий, Був ясен світ, і мирний труд спокійний, І от біда – нечувана, страшна, Вірвався зойк розпачливий &...

Педагогічний ОСКАР-2020...

18 червня 2020 року Науково-методичний центр ВФПО за підтримки Національної академії педагогічних наук України проводив Всеукраїнську наукову конференцію &...

Педагогічний Оскар отрима...

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» В.І.Альохін 18 червня 2020 року брав участь у Всеукраїнській науковій конфер...

123456
П'ятниця, 17 листопада 2017 12:22

ЗІРКИ СЕРЕД НАС -2017

Студентське життя у нашому коледжі вирує безліччю цікавих і змістовних заходів, серед яких є загальноколеджанські та ті, які проводять на рівні академічних груп та відділень. Доброю традицією нашого навчального закладу став щорічний фестиваль  «Зірки серед нас», за темою «Люблю тебе всім серцем і душею, моя ти рідна Україно!»

Фестиваль проходить з ініціативи студентської профспілки і, звичайно, за підтримки нашого директора Володимира Ілліча Альохіна.

Метою фестивалю «Зірки серед нас» є сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності, виявлення талановитих студентів і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу; залучення студентів до активної участі у суспільно-громадському житті навчального закладу. Але найважливіше те, що на цьому фестивалі презентують себе студенти- першокурсники. Таким чином вони творчо вливаються у нашу велику студентську сім’ю. У цьогорічному фестивалі взяли участь понад 150 студентів.  Були представлені найрізноманітніші жанри: вокально-інструментальний, хореографічний, авторської поезії, пісні та гумору.          Українське мистецтво – це також зброя, яка надихає на служіння Батьківщині. «Все минає, а музика вічна», слова з відомого фільму « В бій ідуть тільки старики».   Особливо цікавим став виступ студентів, які виконали композиції, які зачіпають найтонші патріотичні струни в душах в цей  тяжкий для України час.

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку.

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя люба, рідна, Батьківщино!

У виконанні ансамблю «Зорецвіт»  піснями «Десь по світу» та «Буде мир», студентів  групи Т-11 Кальник Сніжани, Омельчук Анастасії пісня «Прошу в неба»; вірші І.Франко «Гімн» - читала Кривуля Катерина, «Національний гімн» - Кириченко Ярослав та  вірш  «Майдан» у виконані Івашко Катерини,  Булатова Катерина з піснею «Журавлі.

Заполонив всіх душевністю, щирістю студент першого курсу Гордін Михайло, який натхненно читав авторський вірш «Повертайся сину». Особливо зачарували своїми піснями  «Ніч яка місячна» студент ТВПТ-11 Пеньков В.,  Пшиблінська Анна (ТВПТ-42) -  пісня « Allyluiа», Кобзаренко Олександра з піснею «А я так чекала», Михалдикова Дар’я (В-11) пісня «Соколята», Колегаєва Тетяна (ОРДР-31)  пісня «Калина», Гриніна Ірина (ТВПТ-11) – пісня «Назавжди».

Поза конкуренцією був театралізований   виступ студентів відділення «Технології виробництва продукції тваринництва» уривок з п’єси Михайла Старицького «По модньому» що підтвердила весела доброзичлива реакція залу та сценка КВН «Нова команда» з відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання.

Своїми танцями «Українські візерунки», «Калина»  порадували  студенти   з студія танцю «Арт-Драйв».

Нову сторінку вписали в огляд студенти  відділення електрифікації Денисенко Р., Молькітелер Е., які виконали спортивний танець  «Електроденс» та танець «No Roots» студентки ТВПР-41 Демкович Людмили. Віртуозні сальто та піруети з захватом сприйняла молодіжна аудиторія.

Серце переповнюється радістю за талановиту студентську молодь нашого коледжу, за її щиру любов і повагу до культурної спадщини свого народу. Адже мета фестивалю – зберегти і примножити багаті українські традиції. А зберегти їх можуть  лише гідні нащадки безсмертного хліборобського роду, в серцях яких квітнуть сади і щедротно грають золотаві ниви, сповнені духмяними  пахощами літа та дзвінким переливом наймелодійніших звуків рідної мови, української пісні, культури та історії свого народу.  Ми гордимося тим, що у важкі часи для нашої країни наші студенти зуміли зберегти віру у майбутнє і спроможні жити не лише хлібом єдиним. Як у поета В.Винниченка:

«Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль,
Що робиш ти для неї нині

У себе спершу запитай».

Багатогранність, розмаїття, багатоплановість виступів свідчила про підготовку до цього фестивалю, про залучення студентської молоді  до відродження української національної культури. Всі учасники у неформальному спілкуванні були одностайними: організація таких заходів – справа потрібна.

Важко  було визначити переможців, оскільки всі учасники виступу показали високий виконавський рівень. І все ж  були визначені лауреати.

Приємно відзначити, що так багато студентів виявили бажання взяти участь у цьому фестивалі. Це означає, що наші ряди поповнила небайдужа, талановита і творча молодь.

Отож, дякуємо усім учасникам за добрі виступи, чудовий настрій та незабутні враження. Бажаємо їм не зупинятися на осягненому, підкорювати нові вершини і розвивати свої таланти.

Костромська А.М., зав.бібліотекою

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru