Через виставку до інноватики

22 та 23 лютого 2017 року викладачі технологічного відділення Петренко Н. В. та Латушко Ю. В. організували екскурсію студентів груп ТВПТ 21, 22 та ТВПТ 31, 32 н...

Відвідання тематичної виставки

Викладач Лісовський Л.В. та група М-22 відділення “Експлаутація та технічний сервіс машин і обладнання” відвідали виставку, що проходила в Міжнародному виставко...

«Він зрушив Землю, зупинивши Сонце» – інформаційнa хвилина присвячена Миколі Копернику

22 лютого до 545 річниці від дня народження Миколи Коперника викладачі фізики та астрономії Лукерченко Т.П., Скалозуб Л.М., Шиненко М.В. провели інформаційну хв...

123
Вівторок, 12 вересня 2017 11:31

КОЛЕДЖУ - 105!

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відзначає своє 105-річчя. Це значна віха в історії навчального закладу.

 

Легкокрилим птахом пролітають роки.  І ось коледжу вже 105 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні  ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» – престижний освітній заклад Київщини, окраса селища Немішаєва, міцна матеріально-технічна база, який готує  кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  з міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

На долю колективу коледжу (починаючи з сільськогосподарського училища) випала унікальна роль – бути кузнею аграрних кадрів середньої ланки для економіки регіону. За 105 років підготовлено більше 30 тис. техніків-механіків,  електромеханіків, технологів, ветеринарів, рибоводів, економістів, агрономів. . Серед випускників коледжу – керівники аграрних установ різних рівнів, науковці, кавалери урядових нагород, відмінники освіти. Тисячі випускників своєю самовідданою працею примножують славу закладу, який дав їм путівку в життя.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та молодший спеціаліст за дев’ятьма  спеціальностями.Контингент студентів за денною та заочною формою навчання складає більше 1600 чоловік. Організацію навчально-виховного процесу здійснюють 130 викладачів. Серед них кандидати наук, доценти, спеціаліст вищої та І категорій, а також молоді викладачі. Педагогічний колектив постійно працює над покращенням якості навчально-виховного процесу, впровадженням інноваційних технологій та зміцненням матеріально-технічної бази. В структурі коледжу:

• навчально-дослідне господарство загальною площею 900 га сільськогосподарських угідь та тваринницькою фермою 130 голів великої рогатої худоби;

• навчально-виробнича майстерня

• автотракторний парк

На сьогодні коледж – це сучасна матеріально-технічна база для забезпечення високоякісної підготовки фахівців на рівні сучасних вимог, яка задовольняє соціально-побутові потреби студентів: світлі кабінети, лабораторії, аудиторії,  бібліотека з читальною  залою, спортивно-оздоровчий комплекс із тренажерними залами, спортмайданчиками, три гуртожитки, медпункт, стоматологічний кабінет, їдальня, актова зала. На території коледжу відкрито ветеринарну клініку для лікування дрібних  тварин та популяризації спеціальності і діяльності коледжу в цілому. Родзинкою коледжу є «Зооцентр» , де студенти мають можливість проходити практику. Швидко «Зооцентр» набув популярності, до нього кожного дня йдуть відвідувачі: школярі, випускники, представники різних організацій  як до міні-зоопарку.

За цей час викладачі і студенти-випускники навчального закладу зробили значний внесок в аграрний сектор, найважливішу скарбницю українського народу2017-й рік для коледжу –  ювілейний. Він зафіксує його унікальну історію, яка вплітається в загальну напругу творення, своєрідну біографію різних поколінь викладачів, студентів і окреслить перспективи їхньої долі. Тож хай він буде для нас вирішальним і щасливим, а ми, докладемо всіх зусиль, щоб він  таким став. Прагнемо, щоб наш коледж був для кожного справжньою  Alma Mater.

Програма святкування:

14 вересня 2017 року 14-00 -  урочисте вітання всіх працівників коледжу

15 вересня 2017 року:

- 1100-1130 – реєстрація учасників, ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу;

- 1130-1200- – молебень біля храму ;

- 1200-1400 – святкові урочистості  « Немішаївський коледж: історія, досягнення та погляди в майбутнє»

Нехай славиться ім’я твоє, наш рідний коледже!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru