Субота, 10 серпня 2019 14:32

З Днем працівників ветеринарної медицини!

Адміністрація та колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає співробітників і студентів відділення «Ветеринарна медицина»  та всіх, хто присвятив свою діяльність роботі з тваринами з професійним святом – з Днем працівників ветеринарної медицини!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. Адже медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство!

Люди, які працюють в цій галузі медицини ‒ спеціалісти, які віддані своїй професії, для яких робота це покликання, щоденна клопітка праця, відповідальність за доручену справу, а ще – неперевершена здатність передати свої знання і вміння студентам.
Щиросердно бажаємо міцного здоров’я,  оптимістичного настрою, професійних успіхів і злетів, вагомих здобутків та відкриттів у нових напрямах роботи!

Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують удачі, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

Зі святом!

З повагою,

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»                                    В.І.Альохін

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru