Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2980

Warning: imagejpeg(/sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_136db858e7_dsc_5376.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 285
Понеділок, 29 липня 2019 13:45

Повернення в юність...

В дорослому віці завжди серце і душа людини линуть туди, де народився і виріс, де пройшли роки дитинства і юності, де був безтурботним і щасливим – на малу батьківщину. Ось і сьогодні, поспішаючи у справах, директор Немішаївського коледжу Володимир Ілліч Альохін, не міг оминути увагою двох сивочолих чоловіків, які походжали територією коледжу. Коли привіталися і розговорилися, виявилося, що це наші земляки, немішаївці, доля яких розкидала по світу  - брати  Філь Петро Ілларіонович та  Філь Віталій Ілларіонович. Батько їх  Філь Іларіон Петрович майже два десятиліття пропрацював викладачем математики і фізики у коледжі у післявоєнні роки, а хлопці провели тут дитячі і юнацькі роки. Молодший, Віталій Ілларіонович, за освітою інженер-електрик, жив і працював у Києві, а старшого, Петра Ілларіоновича,  доля закинула аж до Москви. Там, як і батько, займався викладацькою діяльністю, працював у Московському автодорожньому інституті.

Яким би щасливим чи тернистим не був життєвий шлях, всеодно   на схилі літ так хочеться відвідати рідні місця, згадати прекрасні юні роки, поклонитися могилкам предків.

З яким хвилюванням ці дорослі чоловіки йшли до музею коледжу, щоб знайти там фото свого батька, щоб впевнитися, що про його сподвижницьку діяльність тут пам’ятають і цінують. Загалом, були приємно вражені і гостинністю працівників коледжу і тим, що коледж не просто працює, а процвітає і дарує путівку в життя молодим спеціалістам.

Пам’ятаймо, хто ми і звідки! Повертаймося в місця, де народилися і виросли, де навчалися, де здобували знання і фах. А рідна альма-матер - Немішаївський коледж - завжди радо зустріне і привітає!

Галерея зображень

{gallery}2980{/gallery}

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru