З професійним святом - Днем бухгалтера!

  Адміністрація ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає з професійним святом Днем бухгалтера бухгалтерську службу коледжу! Бухгалте...

Новий врожай під новим дахом!

На зерноскладі розпочато і успішно проводиться ремонт старої аварійної покрівлі над спорудою окремого комбікормового цеху-15, де саме розміщено обладнання цеху....

З Днем рибалки!

14 липня відзначають День рибалки — професійне свято працівників рибного господарства України. Напередодні свята директор ВП НУБіП України «Немішаївський агрот...

123
Вівторок, 09 липня 2019 14:35

Спілкування без кордонів

Учасники волонтерського проекту «Табір модель ООН» Camp Model UN, що перебувають на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» з великою користю і дуже насичено проводять час.

“Модель ООН” – це літній табір для української молоді. Учасниками табору стали майбутні лідери з усієї України,  а радниками, які надають їм підтримку та супровід – волонтери Корпусу Миру США та українські волонтери з різних сфер.

Головним організатором виступає волонтер Корпусу миру США Джордж Стантон  George Stanton, який уже 2-й рік живе і працює в Немішаєво і провести табір хотів саме тут, у своїй громаді.

Цього року головна тема – роль технологій у глобальних питаннях та міжнародна корупція.

Модель ООН – це захоплююча рольова гра, в ході якої учасники імітують роботу та засідання органів ООН. Діти виступають в ролі делегатів конференції,  дискутують та дебатують з приводу політичних, соціальних та економічних проблем у контексті наявної ситуації у відповідній країні та світі загалом у процесі симуляції засідань Організації Об’єднаних Націй. На моделі ООН делегати абстрагуються від особистої точки зору і відстоюють офіційну позицію країни, яку вони представляють. Кінцева мета кожного комітету – прийняття резолюцій. В цій грі є свої правила – Правила процедури. Тут є свої обмеження – спілкування в рамках дипломатичного етикету.

Основною метою табору є розширення світогляду учасників, освіта з питань глобального співробітництва, здобуття навичок проведення дебатів, комунікативні вміння.

Поряд з основною діяльністю молоді люди активно та весело проводять час:  відвідали фестиваль Остен-Сакен, під керівництвом Олександра Петровича Вергелеса (заввідділення «Технологія виготовлення та переробки продукції тваринництва») варили сири в лабораторії харчових технологій, а потім успішно проводили їх дегустацію.

Активна участь та активні веселощі молодих людей

Сподіваємося, що час, проведений в Немішаївському агротехнічному коледжі, буде наповнений позитивними емоціями та запам’ятається учасникам проекту надовго.


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru