Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
П'ятниця, 24 травня 2019 11:00

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ. ГЛОБАЛЬНІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

З метою поглиблення розуміння питань біорізноманітності, підвищення обізнаності про них, сприяння збереженню та раціональному використанню запасів біорізноманіття викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Шепелюк Л.М., Грама А.В. та студенти Кузьменко І.С, Полубейник А.С, (гр. В – 13); Почоменко А.А., Прісецька О.М., Хрущ А.О. (гр. ЕФ-11), Самсоненко І.С. (гр. А-11) провели екологічну виховну годину «Глобальні екологічні проблеми Землі» для студентів коледжу.

Міжнародний день біологічного різноманіття – міжнародний день, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році для залучення уваги до проблем біорізноманіття.

Студенти були проінформовані, про глобальні екологічні зміни. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів.

Із доповідей студентів присутні дізнались про основні фактори, що сприяють втраті біологічного різноманіття, а саме: глобальні кліматичні зміни; безрозсудне використання природних ресурсів; забруднення навколишнього середовища.

Пізнавальним доповненням зустрічі був перегляд соціального анімаційного відеоролика про важливість правильного сортування сміття.

Рефлексія виховної години була проведена у формі екологічної вікторини, що сприяло кращому засвоєнню інформації.

Давайте зробимо все можливе, щоб зберегти природу Землі - цю дорогоцінну спадщину для нинішніх та прийдешніх поколінь.

 

Циклової комісії природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru