Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
Понеділок, 20 травня 2019 08:15

«ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ – 2019»

Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в Немішаївському агротехнічному коледжі є проведення свята-зустрічі з випускниками минулих років. Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять-тридцять-сорок років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують стіни рідного коледжу, викладачі,  незабутні заняття, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Грандіозне свято відбулося  18 травня 2019 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». На зустріч з’їхалися більше тисячі випускників різних років з усіх куточків України: з Києва і Львова, з Сімферополя і Полтави,  з Ялти і Дніпра, з Харкова і Тернополя – кордонів для дружби не існує.

Для кожного з присутніх - це справжнє свято. Випускники нашого коледжу - це не лише історія коледжу – це історія  країни, адже скільки прекрасних справ на їх рахунку. Вони працюють у різних сферах , стали досвідченими спеціалістами та шанованими людьми: серед них є і Голови РДА, Герої праці та України, керівники підприємств та установ, викладачі НУБіП України та інших освітніх закладів, головні спеціалісти та прості робітники -адже кожна праця почесна. Серед наших випускників коледжу є велика когорта відомих, поважних людей, яких знають і поважають за високий професіоналізм як в Україні, так і за її межами (Анатолій  Радзіховський, Володимир Бусол, Козачок Володимир Степанович, Віталій Хоменко та багато-багато інших).

За плечима багато пройдено і пережито, побачено і  почуто.  Зустріч зі студентською юністю - це завжди свято, оскільки є можливість поспілкуватись з друзями юності, подякувати викладачам за мудрі поради. Адже скільки б не пройшло років, а студенти для своїх викладачів та кураторів назавжди залишаються юними, допитливими, сповненими мрій і сподівань.

Свято було багате і на надзвичайно хвилюючі миті зустрічі колишніх студентів, і на урочисту церемонію з феєричним виїздом у козацьких шатах верхи на коні директора  Володимира Ілліча Альохіна, і на чарівні пісні та запальні танці учасників концертної програми, і на розчулені виступи вдячних випускників, і на відкриття пам’ятних знаків, і на вручення відзнак і солодких подарунків, на святкові куліші та пригощання,і на задушевні теплі розмови … А головне – спогади, спогади, спогади…  І порівняння – як було і як стало! І мрії на майбутнє!

Всі гості та присутні висловлювали слова щирої вдячності директору коледжу Альохіну В.І., адміністрації, викладачам, студентам, творчим колективам за організацію грандіозної події  - зустрічі поколінь.

 

Олена Кищук

Фото Вікторія Мотілова

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru