З професійним святом - Днем бухгалтера!

  Адміністрація ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає з професійним святом Днем бухгалтера бухгалтерську службу коледжу! Бухгалте...

Новий врожай під новим дахом!

На зерноскладі розпочато і успішно проводиться ремонт старої аварійної покрівлі над спорудою окремого комбікормового цеху-15, де саме розміщено обладнання цеху....

З Днем рибалки!

14 липня відзначають День рибалки — професійне свято працівників рибного господарства України. Напередодні свята директор ВП НУБіП України «Немішаївський агрот...

123
Середа, 24 квітня 2019 13:01

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді Бородянщини

24 квітня 2019 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді випускних класів за сприяння  відділу освіти Бородянської райдержадміністрації. Загалом до коледжу завітали 182 дітей із Бородянського району. Для учнівських груп  провели цікаву і змістовну екскурсію територією коледжу. Кожне із п’яти відділень яскраво презентувало свої професії.

Відділення «Аграрний бізнес» проводили учнів на колекційно-дослідне поле, в теплиці, де показали молоді зелені посіви та насадження, а також провели майстер-клас «Методика розпізнавання захисних знаків грошових банкнот».

На відділенні «Ветеринарна медицина» проводили майстер-класи з дисциплін «Ветеринарно-санітарна експертиза», «Епізоотологія», «Акушерство», де учні мали можливість спробувати свої професійні навики, зокрема проводили діагностику маститів Галата Юлія(Загальці), Кочетова Валерія і Савчук Анастасія(Микуличі), Вербицька Марта, Чіполенко Шон (Немішаєве)та навіть спробували вводити лікарські засоби тваринам.

Студенти та викладачі відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» також проводили ряд майстер-класів: «Схема підключення люстри», демонстрували качер Бровіна – аналог генератора Тесли, сонячну панель по виробництву, перетворенню та передачі електроенергії, але найбільше учнів зацікавили електричні конструктори для складання різноманітних схем (радіоприймача, регулювання швидкості електродвигуна)

Відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» демонстрували модернізований автомобіль і проводили майстер-клас «Механічна обробка металу (ручна ковка)».
Відділення «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» показували майстер-клас з технології виготовлення сиру у лабораторії «Харчові технології» та пригощали всіх щойно приготованим продуктом.
Вражень вистачало, адже учням показали навчальні аудиторії, майстерні і лабораторії, музей і бібліотеку, спортивний комплекс і виробничі приміщення, живих тварин і вирощені рослини, покатали на бричці і навіть дозволили погодувати ослика та маленьких поні. 
Після такої насиченої екскурсії  учні зібралися в актовому залі, де заступник директора з навчально-виховної роботи Санченко О.В. та відповідальний секретар приймальної комісії Вергелес О.П. надали змістовну інформацію учням про спеціальності,  за якими здійснюється підготовка,  про переваги і особливості навчання в коледжі, про надбання і перспективи, організацію дозвілля студентів у позанавчальний час. А потім студенти - учасники студії танцю «Арт-драйв» та вокальної студії «Горицвіт» представили яскраву концертну програму. Насамкінець гостей пригостили смаколиками, фіточаями

Школярі  отримали необхідну інформацію для роздумів і сподіваємося, що вони поповнять ряди студентства у нашому коледжі.

Олена Кищук

Фото Вікторія Мотілова

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru