З професійним святом - Днем бухгалтера!

  Адміністрація ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає з професійним святом Днем бухгалтера бухгалтерську службу коледжу! Бухгалте...

Новий врожай під новим дахом!

На зерноскладі розпочато і успішно проводиться ремонт старої аварійної покрівлі над спорудою окремого комбікормового цеху-15, де саме розміщено обладнання цеху....

З Днем рибалки!

14 липня відзначають День рибалки — професійне свято працівників рибного господарства України. Напередодні свята директор ВП НУБіП України «Немішаївський агрот...

123
Субота, 20 квітня 2019 06:49

Виставка сонячної енергетики

17 квітня студенти груп Е-31 та Е-32 і викладачі, Ярош Л.В., Павлюк Л.В., Рошак А.М., Самойленко П.Г. та Єременок П.М., відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» відвідали виставку «Sicolar 2019, 8th Solar Energy Trede Show (Виставка сонячної енергетики)».

Сонячна енергетика - одна з найперспективніших і динамічних   галузей відновлюваної (нетрадиційної) енергії. Клімат і географічне положення України сприятливе для розвитку сонячної енергетики і будівництва сонячних електростанцій.

Сонячні панелі є і будуть більш популярними через те, що електрика – дуже зручний вид енергії для використання, зберігання і передачі на відстані. Звичайно, сонячні панелі будуть використовуватися частіше в житлових будинках за межами великих міст, де доступна площа даху нижча в перерахуванні на одного мешканця.

Сонячна промисловість - це не тільки фотоелектрика. Геліоколектори також є хорошим інструментом для отримання тепла за допомогою сонячної енергії. Проте, існує проблема, як використовувати тепло, що генерується за допомогою колекторів в літній період. Доцільно використовувати сонячні колектори для покриття 70-100% потреби в гарячій воді в літній період і 0-15% в зимовий період..

Студенти із захопленням знайомилися з новинками світових та вітчизняних виробників обладнання в галузі відновлюваної енергетики. Легко можна було розгубитися у різноманітті представлених діючих стендів, пристроїв та обладнання, але наставник студентської групи давали корисні рекомендації, на що саме необхідно звернути увагу студентам, враховуючи їхній профіль.

Також метою відвідування виставок було й налагодження співпраці з провідними фірмами, які могли б співпрацювати з нашим навчальним закладом щодо оновлення лабораторій сучасним навчальним обладнанням.

Підготувала Ярош Л.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru