Зустріч поколінь

18 травня 2019 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулася зустріч випускників. Викладачі, студенти, випускники різних років відділен...

Підприємство-партнер ТОВ «Фірма» «Фавор»» на святі випускників

18 травня на свято випускників до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» завітало зі своєю смачною молочною продукцією підприємство ТОВ «Фірма» ...

«ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ – 2019»

Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в Немішаївському агротехнічному коледжі є п...

123
Субота, 20 квітня 2019 06:49

Виставка сонячної енергетики

17 квітня студенти груп Е-31 та Е-32 і викладачі, Ярош Л.В., Павлюк Л.В., Рошак А.М., Самойленко П.Г. та Єременок П.М., відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» відвідали виставку «Sicolar 2019, 8th Solar Energy Trede Show (Виставка сонячної енергетики)».

Сонячна енергетика - одна з найперспективніших і динамічних   галузей відновлюваної (нетрадиційної) енергії. Клімат і географічне положення України сприятливе для розвитку сонячної енергетики і будівництва сонячних електростанцій.

Сонячні панелі є і будуть більш популярними через те, що електрика – дуже зручний вид енергії для використання, зберігання і передачі на відстані. Звичайно, сонячні панелі будуть використовуватися частіше в житлових будинках за межами великих міст, де доступна площа даху нижча в перерахуванні на одного мешканця.

Сонячна промисловість - це не тільки фотоелектрика. Геліоколектори також є хорошим інструментом для отримання тепла за допомогою сонячної енергії. Проте, існує проблема, як використовувати тепло, що генерується за допомогою колекторів в літній період. Доцільно використовувати сонячні колектори для покриття 70-100% потреби в гарячій воді в літній період і 0-15% в зимовий період..

Студенти із захопленням знайомилися з новинками світових та вітчизняних виробників обладнання в галузі відновлюваної енергетики. Легко можна було розгубитися у різноманітті представлених діючих стендів, пристроїв та обладнання, але наставник студентської групи давали корисні рекомендації, на що саме необхідно звернути увагу студентам, враховуючи їхній профіль.

Також метою відвідування виставок було й налагодження співпраці з провідними фірмами, які могли б співпрацювати з нашим навчальним закладом щодо оновлення лабораторій сучасним навчальним обладнанням.

Підготувала Ярош Л.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru