Міні-ферма з вирощування ...

Незвична міні-ферма з вирощування харчового равлика з’явилася в підпорядкуванні відділення ТВППТ, адже нині равликівництво – це новий і пер...

Екологічна ZOOM-конференц...

5 червня з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища викладачі природничих дисциплін Немішаївського коледжу Лукерченко Т.П., Висогурська Т.І. та ...

Екзаменаційну сесію успіш...

Під час карантину студенти третього курсу спеціальності «Економіка» та «Фінанси, банківська справа та страхування» відді...

Формування інформатичних ...

1 червня в День захисту дітей викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.В., Разкеви...

Оновлено історичний корпу...

Карантин – це час не лише для дистанційного навчання та самоосвіти, а й для покращення матеріально-технічної бази закладу освіти. У ВП НУБіП України &...

Співпраця заради безпеки...

Селищний голова С.В. Замідра із заступником О.П. Лисенко завітали до Немішаївського коледжу на засідання адмінради. Проінформували про епідеміологічний стан в ...

123456
П'ятниця, 19 квітня 2019 14:39

«Кращий за професією»

19 квітня 2019 р. на відділенні «Ветеринарна медицина ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся конкурс «Кращий за професією».

Метою заходу є підвищення професіоналізму, розвитку студентської творчої активності та  ініціативи, вдосконалення процесу організації і ефективності навчання.

Завданням Конкурсу є визначення рівня професійних знань, компетентності та ерудиції студентів, стимулювання до їх подальшого удосконалення.

У Конкурсі брали участь студенти ІV курсу відділення «Ветеринарна медицина» ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Підготовила та провела захід методист відділення Овчарук Н.П. за  сприянням кураторів груп Шевчук О.Є., Ремизовської Г.Г.,  Перевозник А.М., студентів і викладачів відділення.

Організація та проведення Конкурсу здійснювалися під керівництвом  заступника директора з виховної  роботи Лоїка Р.П.

Конкурс відвідали гості – майбутні абітурієнти зі шкіл Броварського, Переяслав-Хмельницького, Макарівського, Вишгородського районів. Глядачам були представлені номінації:

«Візитка», в який капітани команд ознайомили зі складом команд. При оцінюванні враховували оригінальність та креативність.

У номінації «Ерудит» перемогу отримала студентка групи В-42 Недогибченко Настя. Рівень «Теоретичних знань» встановлено  на основі заміру знань по тестовим завданням.

В практичному марафоні  учасники встановлювали склад кісток розділів хребта поні, накладали різні види швів, проводили підготовку тварин до туберкулінізації, встановлювали фальсифікацію молочних продуктів, розрахували потребу у лікарський речовині, підготовляли місце для і’нєкції та вводили лікарську речовину тварині, за допомогою мікроскопа визначали ектопаразитів.

У номінації «Кращий Анатом» перемогу здобула Григорчук Віра, «Кращий Акушер» - Мазур Руслана, «Кращий Терапевт» - Кичак Ольга,  «Кращий Епізоотолог» - Гальченко Юрій, «Кращий Ветсанексперт» -Ілющенко Дар’я – це студенти гр. В-41; «Кращий Хірург» - Ященко Євгенія  «Кращий Паразитолог» - Шандорук Анастасія - гр. В-42;  «Кращий Фармаколог» - Андросович Андрій гр. В-43.

У номінації  "Студенти ветеринарного відділення талановиті в  усьому  - моє хобі»  показали свої здібності та захоплення.

Глядачі із захопленням спостерігали за “Східним танцем ”студентки Факусех Сімони.  Шандорук Настя  представила власні картини, виконані маслом.

Боровик Єлизавета показала виставу зі своїм вихованцем біглем Мері. Студенти Андросович Андрій, Луценко Владислав, Охріменко Анатолій зачарували своїм виконанням  народних пісень.

У конкурсі «Моє недалеке майбутнє» учасники (представники) груп   в електронному вигляді, в образі літературних героїв представили  себе в майбутньому.  Директор коледжу Альохін Володимир Ілліч, кандидат сільськогосподарських наук, доктор філософії в галузі державного управління, відзначив кращих студентів та викладачів відділення, які приймали участь в конкурсі.

Переможці Конкурсу отримали кубки, грамоти, солодкі заохочувальні призи від студентської ради відділення, студентського профкому та адміністрації коледжу.

 

Василь  Овчарук - завідувач відділення «Ветеринарна медицина»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru