Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
П'ятниця, 12 квітня 2019 13:21

Візит ректора НУБіП України

12 квітня 2019 року до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» з робочим візитом завітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування Ніколаєнко С.М. член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України,  доктор педагогічних наук, професор.

Ректор у супроводі директора коледжу Альохіна В.І., заступників здійснили огляд  території  та матеріально-технічної бази коледжу, відвідавши навчальний корпус №4 відділення «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» , лабораторію «Харчові технології», навчальний корпус № 9 відділення «Аграрний бізнес», лабораторію «Навчальна бухгалтерія»та ін.

Після змістовної екскурсії відбулася  зустріч Ніколаєнко С.М.  з колективом коледжу  в приміщенні оновленої бібліотеки. На зустріч прибув голова Бородянської райради Єрко Г.М.

Директор коледжу Альохін В.І. розповів про пророблену роботу в коледжі за період  2015 -2019рр. , наголосивши, що колектив покращує показники  в плані матеріально-технічного забезпечення, але  головне – це покращення якості освітнього процесу. Презентував  пріоритетні напрямки розвитку коледжу та п’ять наступних кроків на виконання програми Голосіївська ініціатива -2020р., зокрема:

-         покращення матеріально-технічної бази коледжу - розроблено комплекс заходів по розвитку матеріально-технічної бази коледжу на 2019 рік

-         Створення Регіонального Навчально-практичного центру на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», роботу якого координуватимуть НУБіП України, Департамент освіти і науки КОДА, ДУ НМЦ «Агроосвіта».

-          Створення навчально-дослідної бази для дієвої практичної підготовки студентів НУБіП України, внутрішньої мобільності студентів відокремлених підрозділів, профільних аграрних закладів освіти.

-         будівництво соціального житла для науково-педагогічних працівників університету, коледжу, соціальної сфери селищ.

-         Створення бази відпочинку, виділення будиночків для відпочинку працівників коледжу в м.Одеса.

Станіслав Миколайович прозвітував про діяльність та етапи розвитку Університету з 2014року, про реалізацію програми «Голосіївська ініціатива – 2020», про роль і місце коледжів і технікумів в системі вищої освіти, загалом про реформування та зміст освіти. Наголосив, що основна мета освіти – підготувати висококваліфікованого фахівця для розвитку економіки України. Розповів про досягнення НУБіП України, зокрема, в ТОП-200 рейтингу українських вишів Університет посів 6 місце, в рейтингу кращих вузів Києва – на 3 місці. Подякував колективу коледжу за подвижницькі кроки в розвитку освітнього закладу.

Єрко Георгій Миколайович теж висловив слова вдячності колективу за те, що не відстає від НУБіП України, а рухається вперед і розвивається. Наголосив, що такому працьовитому колективові варто допомагати, що і робить районна рада.

Атмосфера зустрічі була дуже доброзичливою. Директор коледжу Володимир Ілліч висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з НУБІП України на чолі з Ніколаєнко С.М., на їх підтримку і допомогу.

Кищук О.І.

Фото Мотілова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru