Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
Вівторок, 19 березня 2019 14:08

Візит голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука до Немішаївського коледжу

19 березня 2019 року очільник Київської облдержадміністрації Олександр Дмитрович Терещук відвідав ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» в ході  своєї робочої поїздки до Бородянського району.

Разом з ним завітали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, зокрема, Рогова В.Б. директор департаменту освіти і науки, Шкурін М.М. керівник патронатної служби. Ще одним високоповажним і дуже бажаним гостем став Москаленко Я. М. народний депутат України.

До участі у заході долучилося й керівництво району –  голова Бородянської райдержадміністрації Чередник В.В., голова Бородянської районної ради Єрко Г.М., заступник голови адміністрації Корнієнко В.М., керівник Бородянського районного відділу  ГУ МВС України в Київській області Павленко В.П., депутат обласної ради Федорченко С.М., голова селищної ради Замідра С.В. із заступниками.

Делегація на чолі з директором коледжу В.І.Альохіним ознайомилася з матеріальною базою коледжу, проінспектувала студентські гуртожитки, приміщення, де розміщено лабораторію квітникарства. Відвідали стоматологічний кабінет, спортивний зал, котельню, стадіон, начальний корпус №4, лабораторію переробки продукції тваринництва, начальний корпус №8, новостворену лабораторію фінансового відділу. Олександр Дмитрович залюбки сфотографувався зі студентами в спортивному залі та цікавився їхнім навчанням і побутом.

Спілкування з колективом коледжу продовжилося в оновленому бібліотечному центрі.

Першим -  на правах господаря – виступив директор коледжу В.І.Альохін, який зупинився на питаннях, що стоять перед аграрною освітою, зазначивши що колектив коледжу робить все для того, щоб зберегти  славу навчального закладу та  примножити матеріально-технічну базу. Зазначив, що колектив вдячний представникам влади за підтримку і допомогу, адже ми єдиний навчальний заклад, який отримав вагому допомогу з держбюджету - а значить, ми на це заслуговуємо.

Беручи до уваги вагоме соціальне значення підготовки молодшого спеціаліста, колектив просить сприяти фінансуванню вищих навчальних закладів І—ІІ рівнів акредитації за рахунок коштів державного бюджету України;

Директор зазначив, що колектив коледжу   підтримує прогресивні освітні реформи і   готовий до того, щоб на базі коледжу був створений  навчально-практичний центр з професійної підготовки фахівців та студентів, який би об’єднав 2-3 школи ( академічні ліцеї), 1-3 професійні ліцеї (ПТУ), коледж  та НУБіП України.

Зважаючи на те, що стрімко розвивається інфраструктура, зростає  незабезпеченість педпрацівників житлом, необхідно допомогти у залученні програм для будівництва житла (гуртожитків) для працівників коледжу і соціальної сфери навколишніх сіл, а також допомогти у встановленні законності  в земельних питаннях.

Як депутат селищної ради, Володимир Ілліч підіймав питання щодо стратегічного плану розвитку регіону, а саме просив розглянути  питання збереження лікарні  в смт. Немішаєве і закупівлі  нової діагностичної апаратури  для досліджень хворих (зокрема  УЗД, сучасного кардіографа та іншої апаратури). Від імені мешканців смт. Немішаєве та колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» просив  посприяти у проведенні реконструкції очисних споруд та в  зв’язку з великою аварійністю на перехресті траси Київ-Ковель-Ягодин та вулиці Технікумівській відновити світлофор на регулювання руху.

Голова Київської обладміністрації у своєму виступі зазначив, що з великим задоволенням їхав на зустріч з нашим колективом, адже питання освіти є першочерговими, особливо питання професійної підготовки молоді та її подальшого працевлаштування в Україні, а не за кордоном. Олександр Дмитрович наголосив, що обладміністрація опікується освітніми закладами, прагне допомогти у вирішенні нагальних проблем. Тож очільник області пообіцяв, що всі озвучені директором питання обов’язково будуть розглянуті і вирішені.

Народний депутат України Я.М.Москаленко   зазначив, що аграрна освіта для України є дуже важливою і допомога голови обладміністрації буде доречною для коледжу. Ярослав Миколайович високо оцінив професіоналізм педагогічного колективу щодо організації навчально-виховної, методичної та практичної  роботи, зазначивши, що колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» є яскравим прикладом оптимізму і самовідданої роботи.

Зустріч з високопосадовцями пройшла у надзвичайно дружній і доброзичливій атмосфері. Сподіваємося на подальшу плідну  співпрацю і підтримку освітніх закладів аграрної сфери.

Кищук О.І.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru