Виїзний науково-методичний семінар

18 січня 2019 року делегація ВП НУБіП України на чолі з директором В.І.Альохіним у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Мельника О.В. та з...

16 січня – Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів»

16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року. Героїчна оборона Донецького...

Новий вектор у міжнародному співробітництві

14 січня на прекрасне свято Василя, коли дзвенять щедрівки - давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту гос...

123
Середа, 09 січня 2019 14:23

Доленосне рішення

09 січня 2019 року до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» з  робочим візитом та надзвичайно важливою місією завітали представники НУБіП України: перший проректор університету, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН, заслужений діяч науки і техніки України І.І.Ібатулін,  проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності кандидат технічних наук, доцент Іщенко В. В.

Почесним гостем був голова Бородянської райради Єрко Г.М., присутніми представники проектних організацій, керівники будівельних компаній, зокрема: директор «Укрбудлідер» Мамченко С.В., представник компанії «Делаваль» Зігерт Е.Є., та   директор ТОВ «Нова ферма» Перегуда Г.П.

На нараді розглядалися надзвичайно важливі питання раціонального розподілу та використання коштів, які передбачені у державному бюджеті України на 2019 рік щодо фінансування ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на модернізацію та розвиток матеріально-технічної бази коледжу за сприяння народного депутата України VIII скликання Я.М.Москаленка.

На розгляд комісії було представлено декілька проектів щодо використання коштів. Першочерговими завданнями є реконструкція та модернізація котельні, важливим є створення новітнього лабораторного комплексу тваринництва для ефективного навчання майбутніх фахівців, потребує подальшого осучаснення і удосконалення спортивний комплекс – це пріоритетні завдання, які потребують фінансової підтримки.  Але остаточне рішення щодо розподілу бюджетних коштів буде прийнято після затвердження розроблених проектів ректоратом НУБіП України.

Директор коледжу В.І.Альохін запевнив усіх присутніх і колектив, що передбачені в державному бюджеті України кошти будуть раціонально і ефективно використані на розвиток і благо навчального закладу та студентів.

Кищук О.І.

Фото Мотілова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru