АгроВесна починаеться

Викладачі: відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» Смиковський С.М., Лісовський Л.В., Іващенко С.В. та студенти груп  М-31, М-32 відві...

Небесній Сотні присвячується…

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. На знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян , які віддали своє життя відстоюючи права свободи люди...

Лабораторно-практичне заняття з дисципліни "Кормовиробництво"

19 лютого 2019 року на відділення "Аграрний бізнес" в групі А-31 викладачем Примаченко Є.І. було проведено лабораторно-практичне заняття з дисципліни ...

123
Четвер, 06 грудня 2018 11:32

З Днем Збройних сил України

6 грудня Україна  відзначає День Збройних сил.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.  І сьогодні військовослужбовці, солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції  славних предків, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність.   Адже  призначення армії - захищати суверенітет та незалежність рідної держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — одна із основних складових стабільного і впевненого розвитку Української держави. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану і безмежну вдячність всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом і всім, хто нині зміцнює обороноздатність країни, захищаючи свободу, волю та незалежність України.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України і  віримо, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Нехай щира любов до Батьківщини, славетні бойові подвиги наших  предків, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі   служіння Україні та її народові.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, добробуту та процвітання нашій державі.

Слава вам і слава Україні!

Від імені колективу ВП НУБіП України                                                                                                        «Немішаївський агротехнічний коледж»

Директор                          В.І. Альохін

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru