Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2348

Warning: imagejpeg(/sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_1bee086c9e_20181205_094335.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 285
Четвер, 06 грудня 2018 07:48

Захист звітної документації за виробничо-технологічну практику студентів відділення «Ветеринарна медицина» ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

Студенти 4 курсу відділення «Ветеринарна медицина» в період 8.10-30.11.2018 р. проходили виробничо-технологічну практику у базових господарствах Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Дніпропетровської областей та м. Варшава (Польща). 5.12.2018 р. відбувся захист звітної документації.

 

У планових профілактичних протиепізоотичних заходах мали можливість  проходити практику на базі господарств НВЛ Тваринництво ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», «PAN BARAN» с. Бортничі, ПСП «Колос» с.м.т. Бородянка та ін.. Базою для  виробничих екскурсій були птахофабрика ТОВ «Слов’яни», районні та обласні лабораторії ветеринарної медицини.

Заступником директора з навчально-методичної роботи Санченком О.В. відмічена професійна робота студентів, які практикувалися у підсобному господарстві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври: Михневич С.С., Корницька М.С., Гальченко Ю.І., Ілющенко Д.М., Похиталюк Д.М., Манорик А.С., Титаренко Д.О., Яценко О.В.

Зконцентрована увага була на звіті Григорчук В., яка практикувалася у ветеринарній клініці-центр здоров’я дрібних тварин «Multiwet». Віра наголосила на особливості проходження практики за кордоном: відношення лікарів до хазяїв та їх пацієнтів, максимальне обстеження тварин, забезпечення медикаментами та матеріалами для надання медичної допомоги, матеріально-технічне обладнання бездоганне. Як екскурсію відвідала Варшавський університет природничих наук (SGGW)

Переконливо звітував Самсоненко В.С., який впродовж літніх канікул та в період ВТП працював на посаді «Молодший технолог» СП ТОВ «Нива Переяславщини».  Владислав удосконалив свої знання та навики по штучному осіменінню свиней. Після першого місяця практики  керівництво українсько-великобританського об’єднання запропонували роботу на постійній основі.

Захопив увагу комісії студент Недужий К.О., який проходив практику в Київському зоологічному парку загального державного значення. Костянтин продемонстрував випадки з екзотичними тваринами та наголосив на особливостях вибору методів лікування. Від головного лікаря ветеринарного госпіталю Васильківської І.Б. надійшов відгук на Костянтина в якому виражено подяку колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» за підготовку та виховання студентів.

Комісія звернула увагу на те, що різко збільшилась кількість студентів ветеринарного відділення які працюють в клініках  по вихідних днях та під час канікул. Як правило ці студенти практикуються на базах із сучасним матеріально-технічним забезпеченням).

Колектив викладачів відділення бажають випускникам успіхів під час здачі екзаменаційної сесії та вибору бази для виробничо-переддипломної практики

Ніна Овчарук

Галерея зображень

{gallery}2348{/gallery}

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru