Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2224

Warning: imagejpeg(/sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_ccbfe9368e_20181108_131252.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata2/home/users/ndak/www/www.ndak.com.ua/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 285
П'ятниця, 09 листопада 2018 10:47

Ефективна профорієнтаційна робота Немішаївського агротехнічного коледжу у співпраці зі школою та сім’єю

Для формування в учнів професійного самовизначення потрібна спільна робота школи, сім’ї, коледжу, університету. Так, за сприянням батьківського комітету та дирекції Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 08 листопада відбулась зустріч викладачів Немішаївського агротехнічного коледжу Криворучко Я.С., Білан Ю.Б., Кузнецової С.В., Шевчук О.Є., Голуб Р.А. і студента Денисенко Р.  із старшокласниками школи.

Під час профорієнтаційної бесіди учням була надана детальна інформація про організацію освітнього процесу у коледжі, напрями підготовки фахівців, за якими здійснюється набір за денною та заочною формами навчання, матеріально-технічну базу коледжу, про практичне навчання та міжнародне стажування студентів. Представники коледжу зацікавили учнів повідомленнями про спеціальності та їх особливості, переваги та наступне працевлаштування випускників. З метою заохочення шкільної молоді до вступу в Немішаївський агротехнічний коледж до профорієнтаційної роботи приєднався студент групи БТЕ-11 Денисенко Родіон. Він розповів про активне студентське дозвілля, можливості виявити таланти та розвивати творчі здібності, підтримувати фізичну форму, використовуючи спортзал та спортивні майданчики коледжу та ін. Всі бажаючі отримали рекламний і профорієнтаційний матеріал. Викладачі провели анкетування учнів з метою виявлення бажаючих стати абітурієнтами нашого коледжу та запросили на день відкритих дверей, який відбудеться 24 листопада.

Тож, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та поповнення студентського колективу коледжу майбутніми першокурсниками!

Я.С.Криворучко - заввідділенням "Аграрний бізнес"

Галерея зображень

{gallery}2224{/gallery}

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru