Практичне заняття...

13 листопада 2019 року викладачем Бездушним П.М. та майстром виробничого навчання Перевозником С.О. було проведено відкрите показове практичне заняття з дисципл...

130 років від дня народже...

Незабаром студенти перших курсів на заняттях української літератури почнуть знайомитись із творчістю видатного гумориста Павла Михайловича Губенка (Остапа Вишні...

Цікава ботаніка...

11 листопада 2019 року, викладач відділення «Аграрний бізнес» Клименок В. П. провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Бо...

Ознайомлення із організац...

08.11.2019 року викладачем Лоїк О. А. було проведено відкрите заняття з дисципліни Вступ у спеціальність на тему Екскурсія на базове агропромислове підприємс...

Ознайомлення з навчальною...

Викладач Лоїк О.А. та завідувач лабораторією «Машини та обладнання в тваринництві » Носов В.П. зі студентами групи М – 21 та М &a...

Огляд-конкурс Формула ус...

У ВП НУБіП України Немішаївський агротехнічний коледж серед студентської молоді проходить мистецький огляд-конкурс Формула успіху . Свої таланти та концертну...

123456
П'ятниця, 09 листопада 2018 08:03

Діяльність на благо коледжу

Жити — значить працювати.

Праця є життя людини.

Вольтер

Цей принцип про працю є основним для колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Надзвичайно насиченим і продуктивним був цей тиждень для всіх співробітників коледжу. І хоча наші студенти перебували на дистанційно-самостійному навчанні, вся  адміністрація та викладачі не сиділи склавши руки, а навпаки - займалися  вирішенням надзвичайно важливих питань.

Жіноча частина педколективу займалася профорієнтаційною діяльністю.  Дуже важливо допомогти молоді, яка стоїть напередодні свого життєвого вибору правильно зорієнтуватися у вирі професій і обрати свій єдино правильний професійний  шлях. Представники коледжу від усіх відділень і циклових комісій побували у багатьох загальноосвітніх навчальних закладах та населених пунктах Київської, Житомирської та Вінницької областей. Вони доносили до учнів 9-11 класів інформацію про коледж, його матеріально-технічну базу, умови вступу та навчання, соціальне забезпечення студентів, наступне працевлаштування та переваги, які отримують студенти коледжу з метою формування в учнів професійного самовизначення.

Чоловіки у цей час вирішували господарські питання. Зокрема, Овчарук В.М., Коваль Л.Б., Матвійчук О.П., Дзюбанчук О.В., Шупик О.В., Щека В.І. займалися облаштуванням вольєрів  на НВЛ «Зооцентр» для утримання тварин на свіжому повітрі.

На відділенні «Експлуатація та технічний сервіз машин та обладнання» до корпусу №7 прокопали траншею, щоб підвести опалення до автокласу.

Переважна більшість чоловіків працювали на плановій санітарній зачистці лісополос, забезпечуючи на майбутнє тепло в коледжі та гуртожитках, адже дерева, які спиляли, використають для опалення котельні з метою обігріву приміщень. Цю важку і необхідну роботу виконували  заступники директора Санченко О.В., Лоїк Р.П., Майстренко С.В., Мельник О.В., завідувачі відділеннями Вергелес О.П., Дяченко П.І., викладачі Беренда Н.Є., Єременок П.М., Зайцев О.Р., Іващенко С.В.,  Ковальчук В.В., Панасенко В.С., Савчук С.Ю., Самойленко П.Г., Титенко П.Д., Харьковський І.С., Цах В.В.,Чалієнко С.О., працівники коледжу Демченко П.П., Латушко О.Є.,  Роєнко Д.О., Андрусевич В.В.,  Бебко С.І.,  Дзюбанчук О.В.,  Закусило Г.І.,  Максименко І.В., Місюревич В.Б., Мельник В.П., Онопрієнко О.Д., Перевозник С.О., Примаченко П.П., Прокопенко В.І., Сергієнко В.В., Юрченко В.В., Ханюченко К.Ф., та студенти Корецький О., Максименко І., Мироненко А., Малашенко А., Савіцький В., Стеценко М., Онопрієнко М., Танцюра В.

Забезпечували гарячі обіди для працюючих співробітники їдальні та викладачі і працівники бібліотеки Костромська А.М., Вільченко Н.М., Донська Л.В.

Викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни Алюшин В.Г., Атаманчук Т.Г., Гриценко П.А., Костенко В.В., Михалова Н.П., Піщанський В.П., СоловейА.Г., Філончук В.О. займалися розпилюванням,  упорядкуванням та складанням привезеної деревини для котельні.

У навчальному корпусі №1 працівники коледжу Баликін О.В., Нечай Н.Ф., Ковтун Т.Є. проводять ремонтні та опоряджувальні роботи. Інші працівники займаються плановою роботою.

Дружня, цілеспрямована робота всього колективу направлена на розвиток та благо коледжу, забезпечення  добробуту та комфорту. І є гарним прикладом та зразком для наслідування для студентів Немішаївського агротехнічного коледжу. Адже  «щоб щасливо жити – треба робити» - говорить народна мудрість.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru