Практичні навики студентів-рибоводів

11 грудня 2018 року студенти групи Р-21 спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» впродовж лабораторного заняття з дисципліни «Зоологія (безхребетних та...

10 грудня - День Нобеля

День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі. Нобелівська премія - одна із найбільших світових нагород, яку прису...

123
Четвер, 08 листопада 2018 07:07

Профорієнтаційна робота

6 листопада викладачем Африкановою А.Г. було відвідано Самгородську ЗОШ І-ІІІ ступенів Сквирського району де проведено бесіду, за сприяння директора школи Дячук Ніни Іванівни, з учнями випускних класів про переваги навчання в нашому коледжі.

 

7 листопада в Погребищенському районі Вінницької області в Новофастівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є опорною школою для навколишніх сіл (с.Сніжна, с.Бабинці,с.Морозівка та ін.) проведено профорієнтаційна бесіда для учнів 9-го та 11-го класів. Дякуємо за можливість поспілкуватись з дітьми директора школи Миронюк Валерія Володимировича.

Також була відвідана Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, де учні випускних класів з цікавістю вислухали інформацію про Немішаївський агротехнічний коледж. Особливо їх зацікавила інформація про кінноспортивну школу, яка діє в нашому коледжі. Директор школи Петраков Сергій Костянтинович доповнив бесіду викладача та запросив учнів до навчання в коледжі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru