Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
Четвер, 11 жовтня 2018 08:51

Свято звитяги й українського лицарства

14 жовтня в Україні особливий день, адже відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями.

Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року на свято Покрови відзначають День українського козацтва. Покрова Пресвятої Богородиці була одним із найголовніших свят запорозьких козаків. Вони будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.

Вже понад півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

Враховуючи вищезазначене, було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України. Нагальна потреба у такому святі особливо гостро постала після російської окупації Криму та окупації частини Донбасу. День захисника України був офіційно встановлений як державне свято 14 жовтня 2014 року указом Президента.

До цих свят в читальній залі бібліотеки оформлені книжкові виставки, які куратори груп  використовують у виховних заходах.

14 жовтня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території коледжу, о 9-ОО годині відбудеться святкова Божественна літургія.

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru