Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
Понеділок, 11 червня 2018 11:11

Пошук шляхів поліпшення практичної підготовки

З 08.06 по 10.06.2018 року на базі Рівненського коледжу НУБіП України відбулася семінар-нарада директорів  відокремлених підрозділів НУБіП України на тему: «Про заходи поліпшення практичної підготовки випускників закладів вищої освіти».

Участь у засіданні взяли Кваша С.М., проректор з навчальної та виховної роботи НУБіП України, Єресько О.В., начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, голова Рівненської обласної ради, начальник управління освіти і науки РОДА, директор департаменту АПР РОДА, начальник управління земельних відносин виконавчого комітету міської ради, представники десяти відокремлених підрозділів НУБіП України.

Від нашого коледжу у пленарному засіданні брали участь директор коледжу Альохін В.І., завідувач НМЛ з провадження дуальної освіти та робітничих професій Костенко Т.В.

Директор Рівненського коледжу Корсун Я.П. виступив з вітальним словом, розповів про історію, сьогодення та перспективи розвитку.

Про актуальність дуальної освіти в реалізації практичної підготовки фахівців доповів Кваша С.М. Розглядалися питання діяльності технікумів і коледжів Рівненської області у контексті проекту Закону  «Про фахову передвищу освіту», про сучасні вимоги до практичної підготовки фахівців, про діяльність НПЦ із землевпорядкування щодо забезпечення практичної підготовки фахівців та практичну підготовку у контексті розвитку земельної реформи в Україні.

Учасники активно обговорили виступи,  відзначили важливість посилення практичної підготовки та використання елементів дуальної освіти, співпраці з роботодавцями, якість підготовки фахівця та підвищення кваліфікації викладача.

Після пленарного засідання учасники відвідали ТОВ «ОДЕК» Україна (смт. Оржів) – найбільше деревообробне підприємство-виробник березової фанери в Україні, яке входить до двадцятки найбільш потужних виробників в даній галузі та славнозвісний «Тунель кохання» (смт. Клевань) Рівненської області.

Костенко Т.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru