Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи к...

Засідання навчально-методичної комісії

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвал...

Останній рубіж перед отриманням ОС «Бакалавр»

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очо...

123
Понеділок, 11 червня 2018 09:00

Патріотичні екскурсії по Україні

"Патріотичні екскурсії по Україні" -  проект, що об'єднує навколо себе патріотично налаштованих людей з усіх куточків України.

Багато різноманітних і різнопланових заходів національно-патріотичного спрямування відбувається нині на Київщині за участі студентів, активної молоді, керівників громадських організацій, клубів, пошукових та історично-краєзнавчих об'єднань, які займаються патріотичним вихованням.

Одним із таких заходів став семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини», що проходив 07-08 червня у м. Переяслав-Хмельницькому, безпосереднім учасником якого стала викладач нашого коледжу Хоменко О.М., а також близько трьох десятків осіб з усієї Київщини.

Організувала даний захід Київська обласна рада спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації,  комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», міською радою, громадською ініціативою «Корінь нації», громадською організацією «Патріотичні екскурсії по Україні» з метою відзначення 100-річчя Української революції, відновлення та виховання історичної пам'яті, підтримки молодіжних громадських організацій, що займаються патріотичним вихованням, а також формування свідомої позиції щодо історичної спадщини нашого народу.

Розпочали навчання учасники семінару з двогодинної ранкової авторської пішої патріотичної екскурсії, яку підготував і провів для них переможець минулорічного навчання, голова громадської ініціативи «Корінь нації» М.Богатир.
Тренінгові та практичні заняття проходили на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.  який гостинно прийняв нас на своїх теренах.
Презентацію проекту «Патріотичні екскурсії по Україні» представив куратор проекту Бахін С.

Учасники семінару мали нагоду прослухати лекцію-практикум «Створення та проведення патріотичних Екскурсій»  автором якої є координатор проекту Загривенко В.

А також, учасникам було проведено практикум «Створення екскурсійного маршруту на Google-карті» координатор проекту Самохвалов О.

Семінар проходив в формі жвавого полілогу, із обміном думками, знаннями та досвідом. Учасники ставили питання, отримували на них чіткі та обгрунтовані відповіді, а ще такі потрібні в роботі методичні матеріали.

На другий день навчання, з метою проведення практичної роботи, відбувся розподіл учасників по группам,   а саме для виконання завдання по створенню власного патріотичного маршруту та представлення його перед аудиторєю.

Практичний семінар "Патріотичні екскурсії Київщиною" вдало завершився. Розроблено 6 патріотичних маршрутів по Київській області.  Всі учасники семінару отрмали сертифікти. Будемо працювати далі задля збереження історичної пам'яті.

 

Циклова комісія суспільних дисциплін

Хоменко О.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru