Найкращі вітання господарям землі!

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам  День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори ...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України, встановлений Указом Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і т...

123
Середа, 23 травня 2018 09:32

Виставка – конкурс стіннівок присвячена Міжнародному дню біологічного різноманіття

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Day for Biological Diversity), який проголошено Генеральною асамблеєю ООН і відзначається у день прийняття ООН у 1992 р Конвенції про охорону біологічного різноманіття.

Конвенція про біологічне різноманіття являє собою міжнародну угоду, покликану сприяти збереженню та раціональному використанню запасів біорізноманіття  на генетичному, видовому, екосистемному рівнях.

Студенти коледжу І, ІІ курсів під керівництвом викладача біології Кривонос Г.А. з метою привернення уваги до проблем безповоротного зникнення та скорочення чисельності на Землі багатьох представників флори і фауни організували виставку – конкурс стіннівок, присвячену Міжнародному дню біологічного різноманіття. Адже, збереження різноманітності живих організмів і біологічних систем на Землі – необхідна умова виживання людства та розвитку цивілізації.

Всіх бажаючих відвідати виставку запрошуємо у кабінет біології № 405.

 

Циклова комісія природничо – математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru