ВИСТАВКA НОВІТНЬОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ SEF2018.

19 жовтня студенти відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» ОКР «Молодший спеціаліст» та ОКР «Бакалавр» під керівництвом завідувача в...

Відкрите заняття з дисципліни «Електропривід сільськогосподарських машин»

18 жовтня викладач відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» Самойленко Нінель Георгіївна провела відкрите заняття з дисципліни «Елект...

123
Четвер, 17 травня 2018 08:29

Семінар на базі НМЦ «Агроосвіта»

16 травня 2018 року у НМЦ «Агроосвіта» в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» відбувся семінар «Європейські правові стандарти щодо забезпечення благополуччя тварин, розвитку племінної справи й організації годівлі у тваринництві».

У семінарі прийняли участь викладачі відділень "Ветеринарна медицина" та "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" Овчарук В. М., Шупик О. В., Вергелес О. П., Голуб Р. А.
Серед учасників семінару були представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби України, Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК,  ГС "Вівчарство та козівництво України", НМЦ " Агроосвіта", науково-педагогічніі та педагогічні працівники аграрних закладів освіти України.
Обговорювалися питання благополуччя тварин, розвитку племінної справи й організації годівлі.
Литвинчук О.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru