Формування інформатичних ...

1 червня в День захисту дітей викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.В., Разкеви...

Оновлено історичний корпу...

Карантин – це час не лише для дистанційного навчання та самоосвіти, а й для покращення матеріально-технічної бази закладу освіти. У ВП НУБіП України &...

Співпраця заради безпеки...

Селищний голова С.В. Замідра із заступником О.П. Лисенко завітали до Немішаївського коледжу на засідання адмінради. Проінформували про епідеміологічний стан в ...

Аналізуємо і плануємо...

Колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» провів засідання педагогічної ради, на якому розглянуто ряд важливих питан...

День відкритих дверей...

16 травня 2020 р. у ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся день відкритих дверей в режимі онлайн на платформі Zoom ...

Пам'ятаємо...

9 травня Україна і світ відзначає 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день назавжди залишиться символом героїзму, величі духу, стій...

123456
П'ятниця, 13 квітня 2018 09:04

Відвідування масштабного бізнес-заходу сприятиме кращому донесенню до студентів інформації про сучасні досягнення

З 11 по 13 квітня 2018 р. у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (Київ) проходить наймасштабніший у регіоні галузевий бізнес-захід, присвячений індустрії сонячної енергетики –7-а Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі CISOLAR-2018 KYIV.

CISOLAR — це головна подія ринку сонячної енергетики у Центральній та Східній Європі, де провідні гравці традиційно презентують найновіші технології та рішення для галузі сонячної енергетики, а також діляться досвідом реалізації найуспішніших PV проектів.

CISOLAR є глобальним галузевим комюніті, учасників якого об’єднує інтерес до побудови та розвитку успішного бізнесу у сфері відновлюваної енергетики та бажання зробити світ кращим.

За останні сім років CISOLAR підтвердив свій статус наймасштабнішої події у сфері сонячної енергетики Центральної та Східної Європи, що слугує ефективною комунікаційною платформою для ключових гравців галузі, девелоперів та інвесторів. Саме на CISOLAR народжуються нові проекти та укладаються багатомільйонні контракти.

Участь у CISOLAR традиційно приймають власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку інвестиційних енергетичних проектів у регіоні, зокрема, в Україні.

Цього року CISOLAR-2018 працює у 3-денному форматі. 11 квітня пройшла конференція, 12-13 квітня проходить виставка. На виставці представлені продукція та сервіси від ключових гравців глобального ринку сонячної енергетики та місцевих компаній.

Протягом трьох днів на CISOLAR-2018 представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень. В центрі уваги останні тенденції на ринку рішень для зберігання електроенергії, які є основою для подальшої активної експансії відновлюваних джерел енергії.

Технологічна частина заходу також буде представлена сонячними рішеннями для промислового сектору, комунального господарства, а також приватних домогосподарств.

Важливою складовою частиною CISOLAR-2018 є Tech Energy Competition – конкурс CISOLAR AWARDS, який визначить найкращі проекти сонячної енергетики у Центральній та Східній Європі.

Під час CISOLAR-2018 також відбулася сесія зустрічей B2B за попередньо затвердженим розкладом.

Традиційно CISOLAR-2018 представить потужний блок програми, присвячений фінансуванню проектів.

Лінійку спікерів CISOLAR-2018 представляють перші особи галузі, топ-менеджери та власники компаній, які вже зробили свій вагомий внесок у розвиток сонячної енергетики на світовому рівні.

Цьогорічний захід включає в себе комплекс навчальних семінарів для малих підприємців та домовласників, які присвячені рішенням у сфері сонячної енергетики, які дозволять не лише зменшити рахунки за енергоресурси, але і почати власний стабільний бізнес.

Організатором CISOLAR є Центр Іноваційного Бізнесу.

CISOLAR продовжує активно зростати. У 2018 р. учасниками події є понад 50 авторитетних спікерів, понад 500 делегатів та 100 експонентів з 30 країн.

12 квітня  мені пощастило відвідати Виставку Сонячної Енергетики. Дуже насичена експозиція сучасних досягнень в царині сонячної енергетики, цікаві співрозмовники, ґрунтовні відповіді на питання все це вселяє надію в швидкий розвиток сучасних технологій зберігання електроенергії, які є основою для подальшого активного впровадження відновлюваних джерел енергії в Україні.

Відвідування саме таких виставок дозволяє викладачам відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" доносити до студентів сучасні тенденції в розвитку енергетичної галузі.

Майбутнє починається тут!

Самойленко П.Г.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru