Найкращі вітання господарям землі!

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам  День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори ...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України, встановлений Указом Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і т...

123
П'ятниця, 23 березня 2018 10:11

Відкрите заняття з біології

22 березня викладач Кривонос Г.А. провела відкрите заняття з біології на тему «Особливості організації і життєдіяльності прокаріотів. Роль бактерій у природі та житті людини» в групі В–13.

На занятті студенти ознайомились з системою прокаріотичних форм життя;

 

розширили та поглибили знання про особливості будови прокаріотів, процеси їхньої життєдіяльності, з'ясували роль бактерій у природі й житті людини, ознайомились з прикладами бактеріальних захворювань та способами їх профілактики; розвивали потяг до творчого пошуку, уміння логічно і критично мислити, аналізувати, порівнювати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, узагальнювати, робити висновки, формувати навички колективної діяльності та відповідальності кожного у досягненні спільної мети; виховували дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Заняття організоване як дослідження певної теми, яке виконувалось шляхом інтерактивної взаємодії студентів. На занятті для ефективної роботи застосувались  кооперативні методи та прийоми навчання, які сприяли розвитку критичного, логічного мислення та виробленню у студентів власних суджень.

Викладачі, які відвідали заняття, високо оцінили роботу студентів  та викладача Кривонос Г. А. на занятті.

 

Циклова комісія

природничо-математичних дисципліін

та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru