Тиждень циклової комісії електротехнічних дисциплін

19 березня 2018 року на відділенні "Електрифікація та автоматизація сільського господарства" розпочався тиждень циклової комісії електротехнічних дисц...

Закінчився відкритий зимовий чемпіонат з футзалу на «Кубок Немішаєва» сезон 2017-2018 року

Вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, популяризацію футзалу та пропаганду здорового способу життя внесли 24 команди  Бородянського, Києво-Святошин...

Весна - це час проведення протиепізоотичних заходів

  З дисципліни "Епізоотологія і мікробіологія с/г тварин" 19 березня 2018 року на базі НВЛ "Тваринництво" викладачем Слободчик В.С. у групі...

123
П'ятниця, 23 лютого 2018 08:24

В ногу з часом. Відвідування тематичних виставок.

Новий аграрний сезон 2018 року розпочався з визначної виставкової події в сферах зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі!

З 21 по 23 лютого 2018 року проводяться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт.

Ці агропромислові виставки проводяться в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна.

Традиційно викладачі і студенти нашого коледжу є постійними відвідувачами таких виставок.

В четвер 22 лютого мені пощастило особисто відвідати виставки. Звичайно, як викладача відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" мене більш всього цікавили питання автоматизації аграрного виробництва та використання альтернативної енергії. І я отримав задоволення від новинок саме в цій царині.

Біля стенда по альтернативній енергії було людно, адже там "Імперія Агро" представляла вітрогенераторні установки, сонячні батареї та геліоколектори.

Зрозуміло, що в умовах сьогодення ці джерела енергії стають все більш популярними. Консультант ґрунтовно відповідав на питання відвідувачів. Було цікаво і корисно. На згадку було зроблене фото на фоні сонячної батареї.

На стенді аграрної індустріальної компанії АІКо були представлені GPS-курсовказівники, які знаходять все ширше застосоввання в землеробстві.

На виставці представлені автоматизовані системи створення мікроклімату в тваринництві.

Хочу наголосити ще на одному заході, який проводився в четвер 22 лютого о 14 годині в конференц-залі № 9 павільону №2. Це семінар «Фахова освіта в коледжах як одна з передумов сталого розвитку аграрного виробництва в Україні», організатором якого виступив FABU-Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України. В цьому заході прийняли участь Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» та представники нашого коледжу на чолі з директором коледжу.

 

Самойленко П.Г. – викладач  відділення "Електрифікація і автоматизація

сільського господарства"

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru