На шляху удосконалення…

6 червня 2018 року на базі Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана відбулося засідання круглого столу «Практико-орієнтована підготовка викладачів професійної освіти і навчання» в рамках проекту Еразмус+, в якому взяли участь викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу Костенко Т.В. та Скуратівська С.П.

На засіданні розглядалися стан та перспективи практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання, шляхи поліпшення практичної підготовки майбутніх педагогів професійного навчання, обговорювались результати опитування роботодавців щодо компетентостей фахівців (випускників коледжів), модернізація навчальних планів підготовки педагогів професійного навчання.

В рамках семінару проводились майстер-класи. Костенко Т.В. та Скуратівська С.П. відвідали 2 майстер-класи: «Розвиток компетентності підприємливості в навчальному процесі» та «Креативність та розвиток творчих здібностей».

Семінар був надзвичайно насичений. По завершенню роботи учасники отримали сертифікати та зробили  колективне фото на згадку.

Костенко Т.В.,  Скуратівська С.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru