Наука і практика завжди поруч

Продовжується науково-дослідна  робота з вивчення та дослідження нових гібридів кукурудзи. Враховуючи те, що вирощування цієї культури в зоні Полісся – справа  відносно нова, тому що ця  рослина теплолюбна та високотехнологічна, відділення «Аграрний бізнес» зацікавилось даною темою і розпочало  наукові дослідження.

Підприємство Науково-виробниче фермерське  господарство «Компанія Маїс»  м. Синельниково  Дніпропетровської області спільно з коледжем заклали демонстраційні посіви 1040 гібридів кукурудзи вітчизняної та зарубіжної селекції на площі 3,63га  з метою виявлення  високо урожайних для зони Полісся та занесення  їх в Державний реєстр сортів України. Технологія вирощування кукурудзи та її вивчення , проведення спостережень за різними гібридами, які знаходяться в сортовивченні  являється  пізнавальними  для агрономів: студентів та викладачів, так як за останні 10 років обсяги  площ кукурудзи є найвищими серед зернових культур.

Завдяки тісній співпраці з НУБіП України та кафедрою генетики, селекції та насінництва  ім. професора  Михайла Зеленського на чолі з Жемойдою В.Л. протягом  трьох років ведуться  науково-дослідні роботи зі студентами та викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін. В цьому році буде посіяно 16 гібридів кукурудзи.

В 2018 році у травні нашому університету – флагману аграрної освіти виповнюється 120 років від дня заснування. Цьому великому ювілею будуть присвячені круглі столи, наукові конференції та студентські зустрічі, в яких візьмуть участь студенти нашого коледжу.

Вітаємо зі святом НУБіП України та бажаємо нових досягнень і процвітання!!!

 

Зав.відділення «Аграрний бізнес»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru