Четвер, 26 квітня 2018 11:40

Участь у семінарі-практикумі

25 квітня 2018р.  з метою підвищення професійного і загальнокультурного рівнів та педагогічної майстерності викладачі циклової комісії іноземних мов взяли участь у семінарі-практикумі «Впровадження у процес викладання іноземної мови ігрових технологій як провідного засобу реалізації ключових компетентностей  учнів», що відбувся в Немішаївському НВК «Спеціалізована школа ІІ – ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів».

Викладачі Іваненко Л.П., Овчаренко Н.Ю., Соломаха Л.П. відвідали відкритий урок за темою «My ideal timetable», який на високому професійному рівні провела вчитель іноземної мови Немішаївського НВК Подгаєцька Л.В. Вчитель практикує на своїх уроках роботу в групах і парах, використовує багато наочності, ТЗН, що продемонструвала на відкритому уроці.

Дуже цікавим, змістовним і патріотичним був виховний захід «A new language,a new world», проведений вчителем іноземної мови Боровицькою О.О., який із великим задоволенням відвідали викладачі циклової комісії. Вчитель та її вихованці наголосили на необхідності вивчення декількох іноземних мов, показавши добрі знання англійської та французької.  Учні співали пісні англійською і французькою мовами, звучала безсмертна музика   «The Beatles» у виконанні гітариста, а на завершення прозвучала «Червона рута» українською та англійською.

Цікаво було спостерігати за «веселими перервами», що проходять у школі, під час яких учні активно ритмічно рухаються, танцюють.

Щиро дякуємо директору Немішаївського НВК  Примаченко А.В., вчителям іноземної мови Подгаєцькій Л.В. та Боровицькій О.О. за надану можливість відвідати цікаві відкриті заходи, за обмін досвідом і теплий прийом.

 

Циклова комісія іноземних мов

Соломаха Л.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru