Навчальна діяльність
Понеділок, 21 січня 2019 18:56

До уваги студентів!

29 грудня 2018 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» було проведено засідання стипендіальної комісії коледжу (протокол  № 3 від 29.12.2018р.), на якому затверджено рейтинг успішності студентів, які будуть отримувати стипендію в ІІ семестрі    2018-2019н.р.

Розміри стипендій, затверджені Постановою КМУ від 08.11.2017 року  № 918:

Академічна стипендія:

  • підвищена – 1426,00 грн. (для студентів відділення «Електрифікація і автоматизація с.г. – 1819,00 грн.);
  • звичайна – 980,00 грн. (для студентів відділення «Електрифікація і автоматизація с.г. – 1250,00 грн.).

Соціальна стипендія:

  • студентам-сиротам – 2360 грн.;
  • інвалідам, внутрішньо перемішеним, студентам, батьки яких є учасниками АТО, чорнобильцям, малозабезпеченим – 890,00 грн.

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СЕМЕСТРОВОГО КОНТРОЛЮ ПО ВІДДІЛЕННЯМ

ВІДДІЛЕННЯ «АГРАРНИЙ БІЗНЕС»

Академічна стипендія

Курс/група

П І Б

Середній бал успішності

А-11, 12

Милоградов І. О.

9,71

Самсоненко І. С.

8,93

Рекеда В. В.

8,64

Куницький М. В.

8,36

Сичик О. О.

8,29

Андрущенко М.В.

8,07

Буряк В. О.

7,79

Марченко С.І.

7,71

Голінка О. Г.

7,57

Гаращенко Ю. Ю.

7,50

Фальоса М. В.

7,43

Пелешанко О. Р.

7,07

Гусєв А. Р.

6,93

Керимов Д.О.

6,86

Кумар Д. С.

6,86

Денисенко В. Д.

6,79

А-21, 22

Кривуля К.В.

5,00

Гордін М.В.

4,65

Юрічев Д.В.

4,64

Пилюк М.Р.

4,57

Лук’яненко А.М.

4,57

Павловська К.О.

4,57

Ящук В.С.

4,48

Недашківський Е.І.

4,48

Романенко Б.С.

4,43

Дейнега В.А.

4,43

Тарасенко М.В.

4,38

Бондар А.М.

4,30

Коломієць М.С.

4,22

Стригун В.О.

4,22

Белих Я.В.

4,17

Вакуленко А.П.

4,17

А-31, 32

Зінченко О.А.

5,00

Виговський О.С.

5,00

Деньщикова Г.М.

5,00

Шурубор Д.А.

5,00

Прокопчук Т.А.

4,71

Білявський І.В.

4,71

Брагівський В.С.

4,65

Біла Т. І.

4,53

Горовий Б.М.

4,35

Клокун Р.І.

4,29

Пилипенко С.О

4,19

Лесковець Д.В.

4,18

Будзинська О.О.

4,06

Войналович В.Ю.

4,06

Кулик М.М.

3,88

ТВПР-41

Бачинська С. М.

5,00

Борейко О. А.

5,00

Компанець К. М.

5,00

Лях  В. В.

5,00

Маруда О. С.

5,00

Ольшанецька О. Д.

5,00

Синько Є. М.

5,00

Сінькова В. С.

5,00

Кот М. В.

4,73

Бражник Є. О.

4,45

Аржанцев Я.Ю.

4,36

Новак Б. В.

4,36

Хлєвна М. П.

4,36

Іваненко В. С.

3,73

ЕП-11

Тесленко А.Ю.

10,15

Бабич А. Ю.

9,07

Кунда А. С.

8,36

Холоденко В. О.

8,36

ЕП-21

Прус  А.Ю.

4,17

ЕП-31

Коновчук А. Ю.

5,00

Малько Н. В.

5,00

Гриценко  А. С.

4,58

Ф-11

Почоменко А. А.

9,29

Хрущ А. О.

8,86

Боровська Т.П.

8,71

Прісецька О.М.

8,29

Ф-21

Кушнірук О.М.

5,00

Грабовська А. Р.

4,81

Климович М.В.

4,70

Лисак О. О.

4,50

Кравченко К.В.

4,39

Сковпень А. В.

4,28

Романчук Д.В.

4,19

Ф-31

Бервено  Б. О.

5,00

Нездолій  К. І.

5,00

Опанасенко Н. С.

5,00

Савчук Є. С.

5,00

Титенко В.С.

5,00

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

А-11, 12

Школяренко Б. А.

2

Ювхимович Д. Ю.

3

Гриценко В. В.

4

А-21, 22

Побережник О.А.

5

Кузін В.О.

6

А-31, 32

Гриценко Ю.В.

7

Яременко Я.С.

8

Макієнко М.А.

9

ТВПР-41

Сербін В. І.

10

Моторна О. В.

11

Шашенко Д. О.

12

Більченко І. І.

13

Ф-11

Кириленко В. І.

14

Ф-21

Климович М.В.

15

Ф-31

Марченко Д. В.

16

ЕП-11

Євтушенко С. А.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»

Академічна стипендія

Курс/група

П І Б

Середній бал успішності

ТВПТ-11, 12

Матвійчук Ю.О.

9,14

Тимошенко О.Є.

8,35

Романенко Л.К.

8,14

Шморгун А.В.

8,07

Романенко К.К.

8,00

Сулятецька К.І.

7,78

Петренко А.І.

7,78

Тименко О.С.

7,64

Козакевич В.В.

7,35

Яценко М.М.

7,35

Фоменко О.С.

7,14

Король О.М.

7,07

Михайленко О.О.

7,00

Процюк А.В.

6,78

Хрипко Н.В.

6,71

Каташ Р.В.

6,57

Худолей Н.С.

6,28

Воробей В.А.

6,21

Білоус Р.С.

6,00

Жук Д.С.

6,00

ТВПТ-21, 22

Талько А.М.

4,88

Верба А.В.

4,77

Кобильчак Я.Р.

4,77

Устименко Т.В.

4,76

Полосенко А.В.

4,55

Голубовський В.О.

4,50

Гриніна І.І.

4,50

Онищук О.І.

4,50

Ігнатчук В.І.

4,44

Іванюк А.П.

4,33

Матюшенко О.О.

4,33

Туринська А.М.

4,33

Кузнець В.О.

4,23

Письменний М.І.

4,22

Василевська О.В.

4,22

Михайленко М.А.

4,22

Сідельник М.В.

4,16

Горішний Ю.М.

4,16

Андрусенко Н.І.

4,16

Іваненко В.В.

4,11

Ясюченко В.М.

4,11

ТВПТ-31, 32

Скалозуб О.О.

5,00

Мовчан Я.В.

5,00

Гончаренко В.О.

5,00

Кобзаренко О.А.

5,00

Здор Т.В.

5,00

Прийма А.Л.

5,00

Франчук С.В.

5,00

Драпей К.Ю.

4,92

Мелимко А.І.

4,92

Воробей П.Ю.

4,76

Євтропова М.Я.

4,75

Рубчик Т.О.

4,38

Холоденко Г.В.

4,30

Корнійчук Д.О.

4,30

Ярошовець Є.Р.

4,23

Тимошенко Р.О.

4,15

Яценко В.В.

4,00

Перевозник М.І.

4,00

Ковальчук В.М.

4,00

Євтушенко А.В.

3,92

Зіневич Г.Ю.

3,92

ТВПТ-41, 42

Мережук А.В.

5,00

Кириченко Н.М.

5,00

Кисленко М.С.

5,00

Кисленок В.М.

5,00

Куліш М.В.

5,00

Субот І.П.

5,00

Шевченко Т.В.

5,00

Палій І.С.

4,91

Манькова В.В.

4,91

Андреєва Д.Ю.

4,75

Атаманчук С.В.

4,75

Василенко Д.С.

4,75

Діденко С.С.

4,75

Питель М.Р.

4,75

Охріменко А.В.

4,66

Сафончик Д.В.

4,58

Ярмольська А.В.

4,00+0,5=4,5

Головченко В.Ю.

4,33

Р-11

Плотко А.М.

9,21

Власенко К.Ю.

9,00

Притула Є.В.

8,57

Шевченко С.А.

7,57

Яроха А.О.

7,35

Семенець І.О.

7,28

Мовчан Р.В.

6,57

Р-21

Лисюк В.С.

5,00

Крижанівський А.Р.

4,55

Голеня М.В.

4,33

Єщенко В.В.

3,77

Поліщук В.І.

3,72

Опанасенко Р.Л.

3,44

Маліновський Д.О.

3,27

Р-31

Романенко Б.В.

5,00

Марченко І.М.

4,83

Юхневич С.Є.

4,83

Іващенко О.С.

4,50

Лизун М.В.

4,41

Красножон О.О.

4,33

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

Р-11

Тузинський П.В.

2

Поляков В.В.

3

Гаврилишин К.Б.

4

Р-21

Осипов Т.Г.

5

Р-31

Крамаренко О.С.

6

ТВПТ-11 ,12

Удовенко Д.Р.

7

Литвиненко І.Р.

8

ТВПТ-21, 22

Гонтарук Д.С.

9

Троцька К.С.

10

Бабій О.Ю.

11

Шалюта Д.А.

12

ТВПТ-31, 32

Мелимко А.І.

13

Зіневич Г.Ю.

14

Петренко А.В.

15

Холоденко М.А.

16

Чорноусько Р.А.

17

ТВПТ-41, 42

Клименко Т.І.

18

Слободян О.Ю.

19

Шевчук С.В.

20

Луценко В.В.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА»

Академічна стипендія

Група

П І Б

Середній бал успішності

В-11

Мельник І. В.

9,71+0,5=10,21

Ярош Р.Т.

9,93

Кручкова А. О.

9,86

Григорович А. Р.

9,57

Шостаковський І. Є.

9,31

Шекера К. А.

9,21

Калуга М. М.

9,14

Кабінець Д. В.

9,08

Чиж А. Р.

8,79

Джола Ю.М.

8,57

Федоренко Ю. А.

7,57+0,5=8,07

В-12

Безносько А. В.

9,23+0,5=10,73

Бойко І.О.

9,43

Нестеренко С. М.

9,36

Чернявська А. Д.

9,14

Довженко А.С.

9,07

Дорошенко Г. А.

8,5+0,5=9,0

Шпитальник Є. В.

8,92

Ткач К. О.

8,29+0,5=8,79

Серенко К. В.

8,57

В-13

Кузьменко І. І.

9,79

Антонова В. В.

9,64

Шевчук С. О.

9,29

Волошин Б. В.

8,92

Василенко Л. В.

8,86

Івасенко В. В.

8,86

Дмитришин Р. М.

8,79

Полубейник А. О.

8,79

Шома А. Ю.

8,64

В-21

Балицький Д.І.

5

Станішевська А. Ю.

4,67

Кобизький В. О.

4,61

Компанець І.М.

4,56

Цап В. В.

4,56

Єсипчук Д. В.

4,5

Медвідь В. Ю.

4,28

Черниш Ю. С.

4,28

Добрянська К. В.

4,17

Мандзюк О. В.

4,11

В-22

Дятлов Д.В.

4,72

Рожко А. А.

4,44

Донець Є. Ф.

4,39

Краснокутська А. А.

4,22

Луценко А. А.

4

В-23

Сотнічук Т.М.

4,83

Гуменюк М. А.

4,44

Шудрак М. Р.

4,39

Іщенко Т. В.

4,33

Недоступ І.С.

4,22

Солоніна В.Є.

4,11

Корбут В. П.

4,06

В-31

Альошина В. С.

5

Бондаренко М. Г.

5

Іванцова М. А.

5

П’ятих С. А.

5

Булатова  К. Р.

4,58

Александрова К.В.

4,33

Дмитрук Д. О.

3,67+0,5=4,17

В-32

Гриценко О. С.

5

Панченко О. О.

5

Черниш К. В.

4,92

Сліпуха О. В.

4,92

Скороход В. Ю.

4,83

Шевченко Д. В.

4,83

Прокопчук В. В.

4,67

Жоломко В. М.

4,58

Сарапін А. І.

4,58

Бойко Д. О.

4,33

В-33

Андріуца  В. С.

4,75

Кобизька К.О.

4,75

Брезінська І. М.

4,67

Соломенко Р. Р.

4,67

Леонов В.П.

4,58

Макарчук П. В.

4,58

Матюшко Є. А.

4,33

В-41

Головакіна Е. С.

5

Григорчук В. М.

5

Кичак О.С.

5

Миколенко Б. Д.

5

Самсоненко В. С.

5

Недужий К. О.

4,82

В-42

Вєтрова А. Г.

5

Казанець К. В.

5

Калініченко А. І.

5

Ковальчук М. М.

5

Недогибченко А. С.

5

Терещук Д.В.

5

Шандорук А. О.

5

Ященко Є. Г.

5

Якимець Є. П.

4,91

Бесараб Д. С.

4,82

В-43

Васьків А. М.

5

Дідух А. В.

5

Лєбєдєва В. В.

5

Охріменко А. О.

5

Шашин О. П.

5

Лисько М. В.

4,91

Манорик А. С.

4,82

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

В-11, 12, 13

Синиця В. М.

2

Стільник О. Ю.

3

Новицький К. О.

4

Сірченко Н. А.

5

Бондирєв Д. Ю.

6

В-21, 22, 23

Краснокутська А. А.

7

Пожога Р. Г.

8

Солошенко Я. А.

9

Мудрик Д. Д.

10

Руднєва С. О.

11

Манін Я. І.

12

В-31, 32, 33

Александрова К.В.

13

Артеменко А. О.

14

Геренок М. В.

15

Макарчук П. В.

16

Метолапов Я. І.

17

Мехтієв І. В.

18

Сержанюк С.А.

19

В-41, 42, 43

Скороход Д. О.

20

Александрова А. Ю.

21

Луценко В. В.

22

Ніколаєнко Г. С.

ВІДДІЛЕННЯ «ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ»

Академічна стипендія

Група

П І Б

Середній бал успішності

М-11

Литвин Микола Миколайович

8,6

Костенко Ярослав Дмитрович

8,4

Юраков Максим Андрійович

8,3

Гергель Володимир Валерійович

8,2

Грібенніков Максим Дмитрович

8,1

Карабаєв Михайло Сергійович

8,0

Криворучко Богдан Васильович

8,0

Ренчка Ярослав Юрійович

8,0

Фещенко Дмитрій Євгенович

8,0

Бодяков Дмитрій Юрійович

7,9

Забродський Максим Дмитрович

7,7

Прокопчук Максим Богданович

7,7

М-12

Пальчиковський Олександр Олексійович

9,2

Одинович Іван Іванович

9,0

Пилипенко Володимир Олександрович

8,7

Вільчинський Ярослав Олександрович

8,1

Кравченко Владислав Андрійович

8,1

Гапоненко Владислав Олександрович

8,0

Кирієнко Богдан Вячеславович

8,0

Олексієнко Артур Сергійович

8,0

Рибаченко Олександр вікторович

8,0

Пацан Андрій Миколайович

7,5

Деревчук Богдан Олександрович

7,2

Давидюк Вдалислав Миколайович

7,0

М-21

Кошовий Євген Сергійович

5,0

Ярош Богдан Тарасович

5,0

Коваль Богдан Олександрович

4,8

Лоза Антон Євгенійович

4,7

Лісовський Артем Сергійович

4,5

Лоза Артем Євгенійович

4,5

Здор Богдан Валентинович

4,4

Журавель Владислав Володимирович

4,3

Бернацький Владислав Андрійович

4,1

М-22

Йосипенко Сергій Сергійович

5,0

Салівон Микола Миколайович

5,0

Батурко Богдан Володимирович

4,8

Литвинчук Ростислав Сергійович

4,6

Костенко Олександр Дмитрович

4,5

Павловський Олександр Євгенійович

4,5

Дрозд Микола Олегович

4,4

Клюшньов Дмитрій Леонідович

4,3

Тишура Дмитрій Олегович

4,3

Кириченко Ярослав Вікторович

4,2

Клюшньов Денис Леонідович

4,2

Новіков Руслан Юрійович

4,0

Прийма Ярослав Олегович

4,0

М-31

Березнюк Богдан Миколайович

5,0

Жеребчук Вадим Анатолійович

5,0

Коваленко Сергій Сергійович

5,0

Панасенко Віталій Вікторович

5,0

Радько Андрій Андрійович

4,9

Гориченко Павло Сергійович

4,8

Лукиша Михайло Романович

4,6

Петренко Олексій Сергійович

4,6

Зубарєв Владислав Валерійович

4,5

Казмерчук Владислав Олександрович

4,5

Миколенко Антон Олександрович

4,4

Костенко Андрій Васильович

4,3

М-32

Бондар Владислав Едуардович

5,0

Лемешко Вячеслав Григорович

5,0

Олексієнко Єгор Сергійович

5,0

Омельчук Вячеслав Олександрович

5,0

Скорик Валерій Васильович

5,0

Синюк Денис Станіславович

4,5

Пічугін Владислав Вікторович

4,3

Колтунов Владислав Сергійович

4,3

Васильків Владислав Сергійович

4,2

Савчук Сергій Олегович

4,1

ЕР-41

Іваха Андрій Олександрович

5,0

Щербак Олексій Олександрович

5,0

Чумак Андрій Костянтинович

4,9

Антонюк Сергій Вікторович

4,8

Сорока Ігор Ігорович

4,5

Сухенко Дмитро Васильович

4,5

Голосов Віктор Володимирович

4,3

Дорофеєв Юрій Васильович

4,3

Ковалик Владислав Станіславович

4,1

Товпишко Роман Русланович

4,1

ЕР-42

Бабенюк Денис Станіславович

5,0

Бовкун Ярослав Васильович

5,0

Довгась Ілля Ігорович

5,0

Закусило Богдан Віталійович

5,0

Іванченко Владислав Олександрович

5,0

Івахненко Олександр Вячеславович

5,0

Іщук Олександр Вікторович

5,0

Шваб Іван Сергійович

5,0

Литвинчук Богдан Володимирович

4,4

БАІ-11

Григоревський Леонід Ярославович

5,0

Олексієнко Олександр Сергійович

5,0

Бражний Максим Володимирович

4,2

Зощук Максим Віталійович

4,2

Скринник Геннадій Леонідович

4,2

Костюк Олександр Анатолійович

4,0

Копитко Віталій Антонович

4,0

БАІ-21

Кожем’якін Андрій Олександрович

5,0

Лаврінчук Володимир Іванович

5,0

Спидинюк Богдан Сергійович

5,0

Зібарєв Олег Костянтинович

4,2

Кутовий Роман Олексійович

4,0

Куць Вадим Андрійович

4,0

Осадченко Дмитрій Олександрович

4,0

Яковенко Дмитро Олександрович

4,0

БАІ-31

Красновський Олександр Павлович

5,0

Євстаф’єв Тарас Володимирович

5,0

Міхненко Ігор Олександрович

5,0

Безсметний Віталій Васильович

4,2

Матвійчук Сергій Олександрович

4,2

Гордієнко Богдан Юрійович

4,0

Пискаленко Богдан Олександрович

4,0

Яценко Сергій Сергійович

4,0

Т-11

Блохін Олександр Володимирович

8,2

Гащенко Дмитро Романович

7,8

Гордієнко Віталіна Валеріївна

7,8

Пискаленко Андрій Олександрович

7,5

Фещенко Юрій Васильович

7,5

Корнієнко Богдан Микоалйович

7,3

Малахеєва Валерія Володимирівна

7,3

Плахотіна Олена Олександрівна

7,1

Рисіч Олександр Анатолійович

7,0

Т-21

Кальник Сніжана Сергіївна

5,0

Омельчук Анастасія Сергіївна

5,0

Тетерський Владислав Едуардович

5,0

Коромисел Анастасія Валеріївна

4,8

Геля Роман Сергійович

4,3

Герасимчук Максим Русланович

4,3

Грех Юрій Романович

4,1

Сіренко Ігор Володимирович

4,0

Т-31

Бедріна Вікторія Вікторівна

5,0

Давиденко Катерина Дмитрівна

5,0

Ільєнко Діана Вікторівна

5,0

Палюра Олександр Олегович

4,6

Боярчук Крістіна Геннадіївна

4,5

Дреус Артур Олегович

4,5

Павловський Вадим Владиславович

4,4

Калитюк Вадим Русланович

4,2

ОРДР-41

Гармата Єлизавета Веніамінівна

5,0

Махлай Анастасія Василівна

5,0

Мосійчук Катерина Іванівна

5,0

Даниленко Юлія Петрівна

4,7

Колегаєва Тетяна Миколаївна

4,4

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

М-11, 12

Кучер В.М.

2

Чекан О.С.

3

Ніжегородцев Р.О.

4

Чиженко В.Ю.

5

М-21, 22

Василенко В.В.

6

Герасименко А.А.

7

Павловський О.Є.

8

Прищепчук Ю.С.

9

Вислоцький О.О.

10

М-31

Радчук П.В.

11

Орловський А.П.

12

ЕР-41

Ільницький Я.М.

13

Мелюшко Я.Я.

14

Лещенко О.С

15

Т-11

Атаманенко Є.А.

16

Єременко І.Ю.

17

Т-21

Грищенко В.Ю.

18

Т-31

Прищепа Д.В.

19

ОРДР-41

Даниленко Ю.П.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ І АВТОМАТИЗАЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

Академічна стипендія

Курс

П І Б

Середній бал успішності

Е-11, 12

Дзюба М.Я.

8,90

Кашков Т.Е.

8,70

Тимошенко М.С.

8,50

Сіменик М.В.

8,30

Домбровський К.С.

8,20

Савченко П.Г.

8,10

Козинчук В.С.

8,00

Шевелюк М.І.

8,00

Бадах Ю.О.

8,00

Грумент М.В.

7,90

Ковтун Д.А.

7,90

Кулаковський А.С.

7,90

Купрієнко О.С.

7,90

Маковей А.О.

7,90

Страшнюк О.В.

7,80

Хлань А.В.

7,70

Бабушкін Є.Ю.

7,60

Радько А.А.

7,60

Сичевська М.С.

7,60

Е-21, 22

Лоїк А.Р.

4,84

Почіль І.М.

4,21

Бурлаченко Є.О.

4,21

Кисленко Є.Р.

4,16

Козаков О.О.

4,16

Адамович М.А.

4,11

Березинець Б.М.

4,11

Прокопчук О.А.

4,11

Сідлецький Ю.Ф.

4,11

Скринник О.В.

4,11

Христич Д.Р.

4,11

Ордін В.О.

4,05

Радченко В.М.

4,05

Надобенко Б.В.

4,00

Єщенко Д.О.

3,95

Савін С.М.

3,95

Сіпаков Я.С.

3,84

Романчук Д.В.

3,84

Е-31, 32

Кірлась В.С.

4,73

Галушко А.І.

4,45

Гук О.В.

4,36

Середа Є.Л.

4,27

Мироненко А.О.

4,27

Лазаренко А.П.

4,18

Орлов Е.М.

4,18

Савенко Б.М.

4,18

Свинарчук І.В.

4,18

Анкудович Д.Р.

4,09

Бойко М.В.

4,09

Дібура Н.М.

4,09

Дузь-Крятченко В.С.

4,09

Кручко Б.О.

4,09

Левківський Б.Л.

4,09

Пироженко Я.О.

4,09

Скиданчук О.А.

4,09

Пилипенко І.В.

4,09

МО-41, 42

Моргун М.М.

5,00

Макаров А.І.

4,70

Суганяка П.В.

4,70

Чепайкін В.В.

4,70

Малашенко А.О.

4,60

Марущак Д.А.

4,60

Корецький О.О.

4,50

Кравченко Ю.І.

4,50

Савицький В.В.

4,50

Шапоренко Б.В.

4,50

Вітьман В.Р.

4,40

Коваль І.Р.

4,40

Протасевич Р.М.

4,40

Альчинський В.А.

4,30

Москов І.В.

4,30

Шевченко М.Ю.

4,30

Костенко В.В.

4,20

Гаврилюк С.В.

4,10

БТЕ-11

Денисенко Р.М.

5,00

Качко Л.Р.

5,00

Антоненко В.В.

4,75

Максименко І.В.

4,75

Михайленко А.В.

4,75

Головинський О.О.

4,38

Мельник Д.О.

4,38

Мельник О.О.

4,38

Маруженко М.Р.

4,25

БТЕ-21

Андрійченко Є.В.

5,00

Дмитренко О.І.

5,00

Леус Д.В.

5,00

Луців С.С.

5,00

Рушин В.В.

5,00

Черненко А.С.

5,00

Шевченко О.А.

4,40

Потапенко І.В.

4,40

Гуменюк П.В.

4,40

БТЕ-31

Голега Ю.В.

5,00

Дайнека О.С.

5,00

Падерін І.І.

5,00

Роєнко Д.О.

5,00

Яржемський М.В.

5,00

Вознюк О.П.

4,00

Корчак В.І.

4,00

Сич О.О.

4,00

Скороход В.І.

4,00

Титенко Т.М.

4,00

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

Е-11, 12

Сокол І.С.

2

Андрєєв О.А.

3

Лебедєв С.В.

4

Зуєв Д.О.

5

Борисовець М.В.

6

Малиновський А.В.

7

Е-21, 22

Савченко Д.Л.

8

Радченко В.М.

9

Савченко В.О.

10

Е-31, 32

Лазаренко А.П.

11

Свірідов І.Є.

12

БТЕ-11

Недашківський П.Р.

13

БТЕ-21

Васильєв В.В.

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програмхарактеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Затверджено

наказ КРЦОЯО

від 19.10.2018 № 01-7/117

ПОРЯДОК

реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році

1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

2. Реєстрація здійснюється через мережу Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Центр) для учасників Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

3. Реєстрація розпочнеться 08 січня 2019 року з 09:00, завершиться 31 січня 2019 року о 18:00.

4. Особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:

– зайти на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти в розділ «Пробне ЗНО-2019»;

– ознайомитися з Договором публічної оферти;

– заповнити електронну реєстраційну форму;

– перевірити надходження на вказану при реєстрації електронну адресу логіна та пароля доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО», які генеруються програмою реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО;

роздрукувати та/або зберегти на електронних носіях заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з кодом та паролем доступу до "Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО", і зразком(ами) квитанції(ій) для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;

– здійснити оплату на основі зразка(ів) квитанції(ій) для оплати ПРОБНОГО ЗНО не пізніше 03 лютого 2019 року;

– через десять календарних днів з моменту оплати самостійно перевірити в «Особистому кабінеті учасника ПРОБНОГО ЗНО» факт надходження коштів.

5. У разі ненадходження коштів звернутися до Центру.

6. Квитанція про оплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.

7. Для отримання інформації про пункт(и) проведення ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 25 лютого 2019 року зайти до "Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Центру за кодом та паролем, зазначеними в заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення.

8. У разі неучасті особи в ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект(и) матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, звернувшись протягом трьох робочих днів у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні.

9. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами Договору публічної оферти.

10. Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуванні не більше ніж з двох предметів за власним вибором:

- 16 березня 2019 року – українська мова і література;

- 23 березня 2019 року (один з предметів на вибір) – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.

11. У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:

- запрошення;

- паспортний або інший документ, що посвідчує особу.

Важливо!

- Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації   для участі в основній сесії ЗНО.

- Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію

та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

http://testportal.gov.ua/ – сайт Українського центру   оцінювання якості освіти (УЦОЯО)


http://kievtest.org.ua/ – сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти 
(КРЦОЯО)


(044) 360-70-04

(044) 361-42-17 – телефони гарячої лінії КРЦОЯО

Сторінка 1 з 6
zoofirma.ru