П'ятниця, 03 квітня 2015 11:33

Про коледж

Немішаївський агротехнічний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України заснований на державній формі власності, є  відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України і підпорядкований  Міністерству  освіти і науки України

Загальна інформація

Коледж є вищим навчальним закладом I –ІІ рівнів  акредитації, має право надавати освітні послуги (ліцензія № 458709, серія АЕ від 05.08 2014 року), пов'язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та бакалавра.

Студенти здобувають знання із 9 спеціальностей:

 

 • Виробництво і переробка продукції рослинництва
 • Економіка підприємства
 • Фінанси і кредит
 • Ветеринарна медицина
 • Технологія виробництво і переробка продукції тваринництва
 • Рибництво і аквакультура
 • Організація і регулювання дорожнього руху
 • Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва
 • Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК

 

Історія

Полісся – чарівний, мальовничий край на північному заході України. У цьому поетичному , оспіваному в піснях і народних переказах краї, серед чудового парку та живописних ставів знаходиться ВП НУБіП України „Немішаївський агротехнічний коледж”, який свою діяльність розпочав 1912 р. відкриттям Мироцької сільськогосподарської школи з реалізації столипінської реформи. Навчальна база школи складала 68 га землі, один будинок, де навчались і жили 60 учнів та двох підсобних приміщень.  У дореволюційний час тут здобули освіту всього 180 молодих людей.

.

Історичні віхи становлення коледжу:

 • 1918 рік -  електротехнікум
 • 1920 рік - сільськогосподарський технікум. В ньому організували миловарню та вичинку шкір. Була збудована мельниця  на паровому двигуні.
 • 1923 рік – індустріальна школа.
 • 1925 рік – інтегральна школа.
 • 1930 рік  -с/г школа по підготовці кролиководів
 • 1936 рік  - Мироцький ветеринарний технікум.
 • 1956 рік – зооветтехнікум,
 • 1965 році реорганізовано в Немішаївський сільськогосподарський технікум. В ньому готували ветеринарних, зоотехнічних, агрономічних спеціалістів середньої ланки, а пізніше і рибоводів та електромеханіків.
 • 1969 році на базі Немішаївського  сільськогосподарського технікуму і колгоспу “Україна” Бородянського району (с.Микуличі) утворився радгосп-технікум, який стає досконалим навчальним закладом, де студенти крім теоретичних знань набували практичних навиків з технології та управління сільськогосподарським виробництвом.
 • 1995 рік -  Немішаївський аграрний технікум,
 • 1999 рік - Немішаївський державний аграрний коледж.
 • 2005 рік - ВСП НАУ “Немішаївський агротехнічний коледж”.
 • 2008 рік  - Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України  “Немішаївський агротехнічний коледж”.

 

Матеріально-технічна база

Коледж має 9 навчальних корпусів,  загальна площа будівель складає 48887м2,  3 гуртожитки на 980 місць; 37 лабораторій; 56 кабінетів, 7 комп’ютерних класів, що містять   96 комп’ютерів.

До послуг бібліотека з книжковим фондом 124341 примірник, читальним залом на  120 місць в навчальному корпусі і 3 читальними залами в гуртожитках на 120 місць.

Працює їдальня, 2 буфети. Медичне обслуговування здійснюється  у фельдшерському пункті, стоматологом та маніпуляційним кабінетом.

Виробнича база коледжу складає: 819 га сільськогосподарських угідь, з них 517 га - ріллі, 281 голів ВРХ, з них 120 голів корів; і спеціалізується на вирощуванні зернових та кормових культур. Базою для проходження навчальної практики є навчально-виробничі лабораторії тваринництва,  нетрадиційного птахівництва з вирощування перепілів, ставкового господарство на 19.6 га водного дзеркала з інкубцехом для вирощування молоді коропа, травоїдних та осетрових риб, автополігон,  механізований машинно-тракторний двір, зерносклад, лабораторія рослинництва, яка має 750 га орних земель, ветлікарня.   Практика студентів є невід’ємною складовою процесу підготовки молодшого спеціаліста й бакалавра. Під час практики студенти оволодівають сучасними методами і формами організації, знаряддями праці в сфері їх майбутньої професії.
Спрямування виробничого навчання на розвиток соціального партнерства з підприємцями  дозволило коледжу залучити до співпраці багато приватних підприємств, які потребують висококваліфікованих кадрів, здатних до професійного розвитку, творчої праці, мобільності в освоєнні та впровадженні новітніх технологій.   Практика студентів є невід’ємною складовою процесу підготовки молодшого спеціаліста й бакалавра. Під час практики студенти оволодівають сучасними методами і формами організації, знаряддями праці в сфері їх майбутньої професії.
Практичне навчання здійснюється у кращих підприємствах регіону: НААН Інститут картоплярства, Бородянська державна сортодослідна станція, Поліськсільбуд, ПСП «Колос», «Шевченківське»,   ПАТ «Укрсоцбанк», «Приват-Банк», ПП «Інтерком», ЗАТ «Меліоратор», ТОВ «Рубежівське», ТОВ «Агроконтраст» та ін.

Випускники коледжу користуються великим попитом на ринку праці і визнаються роботодавцями як конкурентоспроможні висококваліфіковані фахівці. Саме тому у разі сумлінного проходження практики після закінчення коледжу значній частині студентів відразу пропонується робота.

Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують 10  циклових комісій, до складу яких входять понад 170 викладачів, які є активними учасниками щорічної виставки передового педагогічного досвіду у навчально-методичному центрі Міністерства аграрної політики України. Коледж серед  кращих ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики. За роки існування коледж підготував більше 29 тисяч фахівців для народного господарства країни.

Відокремлений підрозділ здійснює підготовку фахівців за 3 напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та 9 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», а також проводить підготовку кваліфікованих робітників за 7 робітничими професіями.

На шести відділеннях навчається 1802 студентів: у т.ч. 1514 студентів стаціонару, з них 316 – за умов договору та 288 студентів заочної форми навчання, з них 125 – за умов договору.


Культурно-масова робота

Студенти із задоволенням беруть участь у спільних заходах з іншими вищими навчальними закладами: грі КВН, брейн-ринзі, фестивалі

студентської художньої самодіяльності «Студентська весна». Виховна робота в коледжі планується та організовується як в масштабах коледжу, так і в кожній академічній групі згідно плану роботи коледжу.

Координують роботу груп куратори. Протягом навчального року проводяться різноманітні заходи у вигляді бесід, зустрічей, круглих столів, конференцій, театралізованих вистав, конкурсів тощо за напрямками: громадянсько - патріотичне, морально - правове, художньо - естетичне, екологічне, фізичне,   професійно - трудове та сімейно - родинне виховання.

 

Спорт

Коледж має чудові умови для занять з фізичного виховання. Для цього у коледжі є спортивний зал, зал настільного тенісу, методичний кабінет фізичного виховання, спортивно-оздоровчий комплекс при спортивному залі, тренажерна кімната.

Студенти коледжу з великим бажанням відвідують спортивні секції з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, ушу ,які постійно працюють у коледжі, систематично беруть участь у різноманітних змаганнях та товариських зустрічах, є учасниками чемпіонатів світу, Європи, призерами міжнародних змагань, переможцями чемпіонатів України.

 

 

Коледж – наш дім, і якщо Ваше бажання здійсниться і Ви станете студентом нашого навчального закладу, частинкою нашої родини, Вас чекає цікава та кропітка робота, багато пізнавальних та розважальних заходів як у коледжі, так і за його межами. Приходьте, ми чекаємо на Вас!


 

 


 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru