Вівторок, 25 вересня 2018 07:19

7 переваг навчання у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

 1. Унікальне освітнє середовище та атмосфера для навчання

Коледж із більш ніж столітньою історією, відомий своїми багатими традиціями і численними здобутками, є одним з передових закладів аграрної освіти, в якому на п’яти відділеннях здобувають фахову освіту за 9 спеціальностями - 1574 студенти. Освітній процес у коледжі забезпечують 157 педагогічних та науковопедагогічних працівників, з яких: Професори – 3 особи; Кандидати наук – 36 осіб; з них - доценти – 23 особи; Викладачі вищої кваліфікаційної категорії – 65 осіб; З них: викладачі-методисти – 25 осіб; Старший викладач – 9 осіб; В коледжі панує творча і надзвичайно тепла атмосфера.

2. Ступенева освіта та можливість отримати подвійний диплом

Коледж готує фахівців за освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший бакалавр» та освітнім ступенем «Бакалавр». Студенти обов’язково отримують одну або декілька робітничих професій з видачею документів державного зразка чи свідоцтва. Переважна більшість наших випускників продовжують навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за скороченим терміном. А ще мають змогу – паралельно отримати другу вищу освіту та подвійний диплом закордонного університету-партнера, з яким підписано договір про співпрацю (Польща).

3. Закордонні практики

Під час навчання студенти мають можливість проходити виробничу практику за кордоном на провідних європейських підприємствах та фермерських господарствах, з якими укладено договори про партнерство (Німеччина, Польща, Литва).

4. Потужна матеріально-технічна база

Значні зусилля спрямовані на удосконалення матеріально-технічної бази на навчально-виробничих підрозділах коледжу: діють навчально-виробничі лабораторії «Тваринництво», «Зооцентр», «Конярство», «Рибництво», «Рослинництво», колекційно-дослідне поле, машино-тракторний парк і автоклас, слюсарна та ремонтна майстерні, пункт технічного обслуговування, лабораторія «Автосправа», майстерня ковальської справи, навчальні лабораторії «Харчові технології», «Квітникарство», «Експлуатація електрообладнання та енергозбереження», ветеринарна клініка "Vet Haus" для лікування дрібних тварин, власна пасіка, станція з альтернативними джерелами енергії – сонячними панелями.

5. Перспективи працевлаштування

Знання, що отримують молоді спеціалісти в коледжі є основою успіху багатьох підприємств і організацій країни. Наші випускники працюють у провідних українських та європейських компаніях, державних інституціях, науково-дослідних організаціях, вищих навчальних закладах, ветеринарних клініках. Найуспішніші - очолюють їх.

6. Упорядкована територія студмістечка

9 навчальних корпусів та 3 гуртожитки, у яких навчаються і мешкають студенти, розміщені на території 48 га - місця для навчання і відпочинку достатньо. В коледжі є бібліотека (фонд - 115 тис.), комп’ютерні класи, вільний доступ до Wi-Fi, студентська їдальня (смачні обіди за доступними цінами), кав’ярня (із свіжою випічкою), спортивно-оздоровчий комплекс (із тренажерними залами, оновленим стадіоном, спортмайданчиками, лазнею), стоматологічний кабінет.

7. Активне та цікаве студентське життя

Студентське життя – це ще й цікаве насичене дозвілля: спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, клуби за інтересами, екскурсії, змагання, конкурси та вікторини. Лідерські якості можна розвивати через самоврядування – у студентській та профспілковій організаціях коледжу.

Надвіковий шлях розвитку, традиції, досвід і натхнення багатьох поколінь викладачів, дійсно закоханих у свою справу, постійне удосконалення освітніх програм, впровадження дуальної системи освіти – ось фундамент, на якому базується робота коледжу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru