Четвер, 12 квітня 2018 12:48

Храм науки

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» свою освітянську діяльність розпочав 01.09.1912р. відкриттям Мироцької сільськогосподарської школи. У 1997 році увійшов до структури Національного університету біоресурсів і природокористування України. За понад столітню історію зі стін коледжу вийшло більше 35 тисяч висококваліфікованих фахівців хліборобської праці.

До послуг студентів - сучасна матеріально-технічна база: 9 навчальних корпусів, 28 лабораторій та 57 кабінетів, обладнаних комп’ютерною технікою, актова зала на 360 місць, бібліотека з книжковим фондом 115 тис. книг, з читальною залою на 120 місць та підключенням до мережі Іnternet та Wi-Fi, комп’ютерні класи (з доступом до Іnternet), спортивно-оздоровчий комплекс, стадіон, тренажерні зали, їдальня, кав’ярні, три гуртожитки, медпункт, стоматологічний кабінет.

Практичне навчання здійснюється в навчально-виробничих лабораторіях «Рослинництво», «Тваринництво», «Зооцентр», на колекційно-дослідному полі, на механізованому машино-тракторному дворі з двома майстернями, зерноскладі, автополігоні, ветеринарній клініці, в школі верхової їзди, на ставковому господарстві(19.6 га), в навчальних лабораторіях. Широко впроваджуються в освітній процес елементи дуальної освіти. Виробничо-технологічну та виробничу переддипломну практики наші студенти проходять на сучасних передових підприємствах, відповідно до укладених угод про співпрацю.

Коледж сьогодні – гарантоване забезпечення високої якості освіти, динамічний розвиток усіх форм навчання, конкурентоспроможність випускників на ринку праці, максимальне зближення теорії та практики з впровадженням елементів дуальної освіти, інтеграція науки, інновацій й практичної педагогічної діяльності. А ще це цікаве студентське дозвілля: художня самодіяльність, гуртки, олімпіади, спортивні секції, змагання, конкурси, КВК, виховні заходи, майстер-класи, різноманітні екскурсії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru