Середа, 09 січня 2019 08:30

Символ солідарності

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» приєднався до розпочатого глобального інтернет-флешмобу «Жовто-блакитний кораблик на ялинку».
В знак солідарності з українськими моряками, взятими в полон 25 листопада 2018 року в Керченській протоці та на підтримку всіх протиправно затриманих українських заручників студенти нашого коледжу виготовили жовто-блакитні кораблики і прикрасили ними новорічну ялинку.
Молимо Господа і висловлюємо надію і сподівання на те, що незабаром в Україну прийде мир і спокій, повернуться додому, до своїх сімей захисники рідної Вітчизни і запанує благодать на всій землі!

Активна громадська позиція молоді – основа у розбудові сучасного суспільства, а підвищення рівня патріотизму є пріоритетним завданням. Патріотичний дух і любов до України, завзятість і мудрість, творчість і майстерність сприятимуть згуртуванню нашої нації.

Студентка Немішаївського агротехнічного коледжу відділення ТВППТ Вікторія Мельник-Мирошниченкo написала чудовий патріотичний вірш.

Розквітає Україна, розквітає…

Розквітає Україна , розквітає!

Нас усіх вона єднає.

16 лютого 2018 року відбулось засідання північного осередка  органів студентського самоврядування  на базі Українського гуманітарного інституту. Говорили з представниками ОСС м. Бучі, м. Ірпінь, смт. Немішаєве  та смт. Макарів.

Представниками від коледжу були голова студентської ради Баранов Олександр та його заступник Купрієнко Вікторія.
Досить приємно розповідати про діяльність Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА , КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" та планувати роботу з Київською обласною студентською радою. Також відбулась зустріч з начальником відділу патріотичного виховання  Київської обласної  державної адміністраціі.

О. Баранов

8 лютого 2018 року відбулось засідання Київської студентської ради
Засідання відбувалось в стінах Київської державної адміністрації.
Обговорили актуальні питання, які цікавили лідерів ОСС Київської області, дізналися про досвід роботи КОСР попередніх років від Водяного Олега. Та найголовніше - розробили план роботи КОСР на найближчі 6 місяців, нам допомогала чудова людина  Людмила Петрухан-Щербакова! 
Представником від Немішаївського агротехнічного коледжу був голова студентської ради Баранов Олександр.
Також обговорили цікавий поділ на осередки. Таким чинном, в Північний осередок входить: ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», ВП НУБіП Украіни «Ірпінський економічний коледж», НГНС України «Київський фінансово-економічний коледж», КВНЗ КОР «Макарівский медичний коледж», Український гуманітарний інститут.

О. Баранов

zoofirma.ru

Увійти